Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Muž sáhl servírce na zadek. Na její reakci do smrti nezapomene

Sahal tam, kam nemá, a draze za to zaplatil!  (Autor: Facebook/The Sun/The News Dog)
Autor: msj - 
20. července 2018
16:55

Večeřel se svou přítelkyní, přesto obtěžoval servírku. Ryany Chrewinski (31) velice okatě sáhl servírce na zadek v restauraci v Georgii v Americe. Netušil, že bude následovat spravedlivý trest.

Kamerový záběr pochází z 30. června. Je na něm vidět Ryan, který míjí servírku uklízející stůl. Půvabné Emilie Holden (21) lehce pohladí zadek. Odvážná servírka mu dala jasně najevo, že nemá zájem.

Muže okamžitě chytila za límeček trička a shodila ho na zem. Pak na místo přivolala policii. Po důkladné analýze kamerových záběrů policisté na místě muže zatkli. Strávil dvě noci ve vězení.

Na kauci byl propuštěn 2. července. Musel zaplatit pokutu 2,5 tisíce dolarů (asi 55 tisíc korun).  

Dělala jsem jen to, co jsem považovala za adekvátní. Toho týpka jsem sundala na zem a řekla jsem kolegům, ať zavolají policii,“ řekla jednadvacetiletá Emilia Holden.

Servírka tím chtěla dát jasně najevo, že pro ženy není ostuda se sama za sebe postavit.

Pajaaa18 ( 21. července 2018 22:45 )

 Hodně přehnané, sotva se jí dotkl na zadek. Když jsem byl mladší tak na diskotéce mladí kluci normálně plácli mladou holku přes zadek a nic se nestalo a dívka se pouze zasmála, tahle žena to přehnala, v pořádku mu to oplatit ale tak že pak ještě zavolá policii? Je jeblá?

starypes ( 21. července 2018 06:43 )

To je vono!! Tak se jí měl dotknout!!

OkoloHradce ( 20. července 2018 23:51 )

Škaredka musela na sebe upozornit. Tohle jako servírka? K blití. To je hnus. Má se pořádně obléct a ne provokovat jako na pláži, frnda nadržená. Když dostane krámy, to musí bejt smrad. V tom vedru se potí jak sfińa. Jdu blejt, velebnosti. Neměla tu perdel tak vystrkovat, chudák mužskej nemohl projít a tak ji trošku odstrčil. Blbka to hned brala jako oběžování. Kdo ví kdy na ni sáhl mužskej naposledy a jestli na ni ještě někdy někdo sáhne.

vosavopruz ( 20. července 2018 23:14 )

číšnikovy jsem sáh na zadek,dal mi slevu

marlen52 ( 20. července 2018 22:41 )

šikovná holka

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud