Obhajoba zvrhlíka: Vysokoškolský profesor zneužíval romské holčičky

Autor: msj - 
12. 7. 2018
15:45

Před prešovským soudem stanul kanadský profesor kulturní antropologie David Scheffel (63). Čelí obžalobě z několika sexuálně motivovaných trestných činů. Mimo zneužívání romských holčiček je mu taktéž připisováno nedovolené ozbrojování, ke kterému se přiznal.

 K soudu dorazil David Sheffel v doprovodu policejní eskorty. Během slyšení se profesor Sheffel odvolával na svůj antropologický výzkum romských osad. Tento výzkum má údajně zahrnovat také romskou sexualitu.

V jeho domě byla nalezena malorážka. K té se Scheffel přiznal, coby k nedovolenému ozbrojování. Podle něj šlo pouze o dědictví po rodičích. Obvinění z činů se sexuálním kontextem však odmítl. Podle jeho slov je „nevinný.“

Profesor se narodil v Československu. V roce 1968 emigroval s rodiči do Kanady. Na Slovensko přicestoval, aby vše vysvětlil. K jeho neštěstí nečekal zásah policie, která ho zatkla a prohledala mu počítač.

Na něm nalezla data, která posloužila jako důkazy. „Zabavili mi počítače a disky, na kterých bylo 25 tisíc fotek včetně obnovených. Vybrali z nich 15 a tvrdí, že to jsou důkazy,“ bránil se akademik u soudu.

Kanaďana policii nahlásil Róbert Knesel z obce Svinná (okr. Prešov).  Moje exmanželka mu prodávala naše dcery, kterým ještě nebylo 15 let. Prodávala je za 25 a 30 eur,“ řekl Knesel pro slovenský deník Nový Čas.

Scheffel si měl dívky fotit a osahávat. Soud se konal ve středu v Prešově a bude ještě pokračovat. Čeká se na vyjádření znalců a nedošlo ani k výpovědím svědků a poškozených.

 

Doporučujeme
Taurus70 ( 13. července 2018 11:29 )

 Jedte do Bardejova a uvidite koho vam tzv. Romsti rodice budou nabizet,normalnimu cloveku se zveda zaludek a kdyz je poslete do patricnych mezi jsou agresivni😕😲

agfor ( 12. července 2018 18:10 )

Asi některé holčičcke (nebo spíš rodičům) málo zaplatil, tak ho práskli.

cocumysvole ( 12. července 2018 16:28 )

Lájošovi utekla Eržika tak se mstí.

vilda696 ( 12. července 2018 16:14 )

Cigáni jak cítí že by z někoho bezpracně mohli mít prašule, budou tvrdit cokoli.

zlymikes ( 12. července 2018 16:08 )

Po nástupu na vojnu na severu nám dal velitel rozkaz : "Nemáte to na kydání hnoje".

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud