Dusno u soudu s pašeračkou Terezou: Proti »exotické modelce« nevypovídali celníci

Autor: shp - 
12. 6. 2018
10:07

Češka Tereza H. (22) musela v Pákistánu, kde ji drží kvůli pašování devíti kilogramů heroinu, znovu před soud. V 42stupňovém parnu se dozvěděla, že je její stání opět odročené. Hlavním důvodem byla absence svědků z celního úřadu, kteří blondýnku, již pákistánská média označují jako exotickou modelku, zadrželi.

Video Pašeračka Tereza přichází k soudu - Blesk
Tereza se cestou do soudní síně v nesnesitelném horku musela ovívat papírem a opakovaně svlažovala hrdlo vodou z plastové lahve. Na sobě měla černou košili, kalhoty stejné barvy a oči skrývala za slunečními brýlemi. Přestože jí hrozí několikaletý pobyt za mřížemi v těžkých podmínkách pákistánského vězení, rozdávala úsměvy na všechny strany.

V soudní síni se toho ale příliš nedozvěděla. Její případ byl odročen až na 26. června. K soudu totiž nedorazili klíčoví svědci z celního úřadu. Nepřišel ani právník dalšího obviněného, který je v Terezině případu také namočený.

Video Pašeračka Tereza se u pákistánského soudu ovívala - Lahore News

Dnešní soudní stání se uskutečnilo. Bylo však velmi krátké a bez reálného obsahu. Výslechy neprobíhaly. Soudní stání bylo proto odročeno na 23.6.,“ řekla Blesk.cz mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová. Dodala, že Tereze byla umožněna konzulární návštěva, která proběhne do konce týdne.

Tereza byla zadržena 10. ledna na pákistánském letišti. Celníci našli v jejím zavazadle skryté dno, ve kterém objevili 9 kilogramů vysoce kvalitního heroinu. Za jeho pašování hrozí v zemi až trest smrti, ten se však cizincům zpravidla neukládá.

Stanley1000 ( 16. června 2018 08:17 )

Ani ne. Pravda, prostitutka nebyla,cožje jen detail, protoe prostitutka je žena jako každá jiná a měla by požívat stejné důstojnosti, také jako každá jiná, protože dělá zaměstnání vysoce nebezpečné, neboť nikdy nemůže vědět, koho si zve do bytu (na pokoj), a proto si to také nechá královsky zaplatit, ale vezmu - li v potaz, že dle mého mínění Tereza k pašování přišla jako slepý k houslím, domnívajíce se zpočátku, že jezdí výhradně za modelingem (nazvěte mě klidně naivkou, blbcem, idotem, kreténem, ***sem, jsem na to už zvyklý), tak už ten rozdíl tak veliký nevidím.

Stanley1000 ( 16. června 2018 08:09 )

Zato Vy to neděláte a pak kecáte jako všeznalý. Raději budu podle Vás a Vám podobným neuvěřitelný blb, ale aspoň mám takové informace, kdy si mohu dělat svůj nezávislý úśudek a ne jenom papouškovat, co napíší noviny, či soutěžit o to, abych byl největším haterem na tomto fóru.

KontraZeman ( 13. června 2018 06:21 )

Nebudu tady tapetovat, ale takto se projevuje jejich úroveň. Terezu ať si tam nechají a ty si tam tááhni taky. Hranice jsou otevřené: Pravidlo „oko za oko, zub za zub“ se v pákistánském městě Muzaffarabád minulý týden ukázalo ve své nejtěžší formě. Rada starších totiž rozhodla o znásilnění 17leté dívky jako trest za to, že byl její bratr obviněn ze znásilnění jiné 12leté dívky.

KontraZeman ( 13. června 2018 06:11 )

Torochu mimo, Blábole. Pákistán je druhá nejlidnatější muslimská země a úroveň, co popisuješ max znamená, že předškolní děti si umí říct ve 3 jazycích o prachy: „Je to časovaná bomba, která ohrožuje budoucnost celé země,“ píše novinář Zahid Hussain. Problém představuje podle něj zejména to, že mezi Pákistánci je 60 % populace mladší 30 let, třetina lidí žije v chudobě a jen 58 % obyvatel je vzdělaných. „Je to neštěstí,“ dodává. Celý článek z roku 2017 je tady, tak se trochu vzdělej: https://www.info.cz/svet/casovana-bomba-v-pakistanu-scitali-obyvatele-a-vysel-jim-sokujici-udaj-1571 8.html

tomik007 ( 13. června 2018 00:36 )

Zajimave zivotni zkusenosti

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud