Pašeračka Tereza tváří v tvář ženě, která ji dostala za mříže! Zabránili jí ve výpovědi

Autor: dce - 
12. 9. 2018
05:00

Už devět měsíců je Češka Tereza H. (22) ve vězení v Pákistánu. Terezin zdravotní stav se zlepšuje a jak je vidět i na nejnovějším videu, opět pohazuje vlasy, jako by ji nic na světě netrápilo. I soudní jednání začínají konečně nabírat spád - tentokrát vypovídal jeden ze svědků.

Terezu H. zatkli celníci na letišti v Láhauru 10. ledna s kufrem plným heroinu. Po devíti měsících, které dvaadvacetiletá Češka v místním vězení strávila, ovšem není o moc blíž k rozsudku. Ačkoliv to vypadá, že věčnému odročování jednání bez posunu je konec, ani tak to nevypadá, že by došlo k výraznějšímu pokroku.

"Vypovídal svědek, který zatýkal spoluobžalovaného Shoaiba. Další dva svědky zbývá stále vyslechnout. Zaměstnankyně celníků, která byla ten den u zadržení české občanky na letišti v Láhaur, byla přítomna, státní zástupce však k její výpovědi v pondělí nesvolil," řekla k pondělnímu jednání mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Jednání bylo odročeno na 12. září, kdy by měli být vyslechnuti další svědci. Oproti minulým týdnům se tak výrazněji posunul pouze Terezin zdravotní stav. "Slečna TH je na tom po zdravotní stránce dobře, ustupuje i její alergie, na kterou si dříve stěžovala," doplnila Lagronová.

I podle videa Lahore News je mladé Češce už lépe, v záběrech se sice skrývá za slunečními brýlemi, už ale opět pohazuje hřívou, jako by zrovna nepřicházela k soudu, který bude rozhodovat o její budoucnosti.

Video Tereza přichází k soudu - Facebook
1080p 720p 360p

Doporučujeme
idneska ( 12. září 2018 14:31 )

asi chuděra i tam dole

idneska ( 12. září 2018 14:29 )

jestli není noční dozorec teplej, tak nechybí. ale jinak je mi jí taky líto, jako každý použitelný

Gretka ( 12. září 2018 14:22 )

Na co čekají, vezla drogu tak není o čem diskutovat a vymlouvat se, zavřít na 20 let pro výstrahu a bez předčasného pustění!

Pohybovenadany ( 12. září 2018 13:57 )

spiše zapremyšlejte , jestli ji neco nechybí . Vidim zde samou nenávist !

bullshit ( 12. září 2018 11:49 )

Klasická účelovka a spiknutí, jak by řekl Bureš.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud