Matku (†52) dvou dětí roztrhali jezevčíci. Policisté jednoho zastřelili

Autor: shp - 
18. května 2018
19:00

Ke svým dvěma dětem se již nikdy nevrátí Američanka Tracy Garcia (†52). Poblíž domova v oklahomském městě Ardmore ji napadla smečka kříženců jezevčíků. I když byli psi malého vzrůstu, podařilo se jim ženu roztrhat.

Přivolaní policisté jedno ze zvířat, které zaútočilo i na ně, zastřelili. Zbytek smečky byl pochytán a utracen. Psi měli v kožiších blechy a klíšťata a podle všeho žili v lecích. Přesto Daily Mail uvedl, že měli majitele, který rozhodl o jejich uspání.

Šest ze psů byli kříženci jezevčíků s teriérem. Nejstarší a největší z nich byl podle všeho zkřížený s border kolií. „Měli (pro jezevčíky) typické krátké nohy, kolena i kožichy,“ řekla veterinářka Amanda Dinwiddie, která psy uspala.

Podle ní žádný ze psů nevážil více než 18 kilogramů a nebyl vyšší než k lidským kolenům. Policie případ nadále vyšetřuje, ale zatím nebyl nikdo zatčen. „Tohle je špatná situace, velmi nešťastná situace,“ řekl šerif Chris Bryant TV KTEN.

Naše myšlenky a modlitby patří rodině oběti. Ze všech směrů jde o hroznou událost,“ dodal. Podle Dinwiddie nebyl k záchraně a očkování psů důvod, jelikož byli agresivní, napadli člověka a majitel souhlasil s jejich uspáním.

Video: Kňučícího jezevčíka vysvobodili z pasti uprostřed palet až strážníci

sores ( 19. května 2018 15:30 )

Pokud čokl útočí nebo ubližuje, je nevychovaný a nevycvičený majitelem!!! každý pes bez vyjimky by měl okamžitě na slovo poslechnout svého pána!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! když ne, utratit ho.

luklovah ( 19. května 2018 13:28 )

Žralok vy zas máte prostatu místo mozku

offline ( 19. května 2018 11:37 )

Nebyla to Američanka, ale Mexičanka nalezlá do USA.

horalysa ( 19. května 2018 09:58 )

Tak tučná byla dost.

koloman ( 19. května 2018 07:23 )

To je zase dementní článek prý jezevčíci To je k smíchu já tam vidím pitbula a jiné křížence to že mají kratší nohy ještě neznamená že jsou to jezevčíci debilové.Té č. tlamy není škoda to spíš lituji ty psy.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud