Američanka se stala mužem a pak ještě psem... Říkejte mi Haf!

Autor: Pavla Ksiazkiewiczová - 
17. října 2018
19:12

Běhat po čtyřech a aportovat míčky, to není nejběžnější zábava pro dospělé. Pro Američana Tonyho McGinna (30), který se nejlépe cítí jako pes, je to však naprostý vrchol blaženosti.

McGinn, kterému jeho přátelé neřeknou jinak než Haf, se narodil jako žena. V průběhu života však změnil pohlaví, načež si uvědomil, že vůbec nejlíp by mu bylo v kůži psa. V tomto divném rozmaru ho podporuje i jeho manžel Andrew, který k němu jako k psovi přistupuje.

„Spousta dětí si ráda hraje na pejska, ale vyrostou z toho. Mě to jen nikdy neomrzelo,“ vysvětluje Tony z Los Angeles a chválí svého páníčka: „Chápe, že mě dělá šťastným, když mi hází balonek. Náš vztah se nemůže rozpadnout, pokud s tím bude pokračovat i nadále.“

Tak snad jim idylku nenaruší třeba blechy...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

nika70 ( 18. října 2018 01:12 )

To je nějaká recese, ne? Jiná myšlenka mě nenapadá...

vosavopruz ( 18. října 2018 00:19 )

a žere taky granule a je přivázanej k boudě ten americkej odpad?

Koordinator ( 17. října 2018 23:06 )

Je to jen otázka času kdy se bude chtít změnit v bezpohlavní dítě a na konec se rozdělit na dvě plastelínové chobotničky

Antonin Blaha ( 17. října 2018 21:17 )

 Americky koncentrovana normalnost😕😕💩

andorea ( 17. října 2018 20:07 )

Jsem zvědavá, jak jí to bude běhat za míčkem v šedesáti...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud