Vždyť je to kriminálnice! Pákistánci se zlobí, že se z pašeračky Terezy dělá hvězda

1080p720p360p
Autor: ljš - 
24. 4. 2018
05:00

Je krásná a se svými blonďatými vlasy pro Pákistánce exotická! Díky svému vzhledu je Češka Tereza H. (21), kterou v lednu zadrželi na letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu, v jihoasijské zemi miláčkem médií. Nemá však jen fanoušky, ale také řadu odpůrců. Ti se nad jejími videy rozčilují.

Vášně v Pákistánu rozpoutalo zejména video místní televize Lahore News, která po posledním stání, kterého se Češka zúčastnila minulý čtvrtek, zveřejnila sestřih jejích nejlepších záběrů. Ten je doplněný rytmickou hudbou a střídá jeden záběr usmívající se Terezy za druhým, jako by Češka kráčela po červeném koberci, a ne po chodbě soudní budovy.

Řadu lidí to v diskusích pobouřilo. „Pákistánká média v celé své kráse,“ zlobí se jeden z diskutující. „A já myslel, že je to kriminálnice,“ zní další kritický příspěvek. Za to Terezini obdivovatelé nešetří obdivnými srdíčky.

Češku obviněnou z pašování heroinu čeká další soud v úterý 24. dubna. Je ale otázkou, zda se Tereza opět nepřijde k soudu jen „vyvětrat“ a nevymyslí se svým právníkem další kličku, kterou by nechali jednání odročit. Minulý týden k tomu došlo hned dvakrát, nejdříve kvůli tomu, že nový advokát teprve podepisoval zmocnění, podruhé proto, že potřeboval čas na seznámení se spisem.

Drogy v kufru

Pákistánští celníci ženu zadrželi údajně poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na let do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Odtud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska. Heroin našli celníci v kufru zadržené.

Za pašování drog jsou v Pákistánu obvykle velmi vysoké tresty, výjimkou není ani trest smrti. Ten se ale podle českého ministerstva zahraničí zpravidla neuplatňuje vůči cizincům. České ministerstvo spravedlnosti v březnu uvedlo, že Česko chce s Pákistánem uzavřít smlouvu o předávání vězňů. Úřad snahu zdůvodňuje právě případem Češky zadržené v lednu v Pákistánu.

Video Pašeračka Tereza se cestou k soudu smála. 
1080p 720p 360p

Doporučujeme
balika ( 24. dubna 2018 18:13 )

Sores, ty vždy, když něco napíšeš, tak to stojí za to. Už v hilfešůle jsi vynikala. Bíla rasa - patří sem indoevropská, semitská a matinská skupina. Je označována také jako běloši. Je původem v Evropě, západní Asii a severní Africe. Pákistánci jsou tudíž bílá rasa, stejně třeba jako Aboringinci v Austálii.

wimr.dan ( 24. dubna 2018 16:54 )

ale zajímá, zajímá, já bych jí třeba hned ojel

wimr.dan ( 24. dubna 2018 16:47 )

Terezka za nic nemohla, pakistánci jí tu drogu dali do kufru aby jí mohli zatknout a pr.c.at. Jejich zahalený maškary už jim jdou na nervy a Terka si jí i holí.

tomik007 ( 24. dubna 2018 16:23 )

BLABOLI chce jen naznacit, ze proti ni ma ta bachyne v podstate jemny obliczej

sores ( 24. dubna 2018 15:07 )

Protože čmoudi by jí nejraději op.í.cha.ly! Je to černá rasa a všichni mají černé oči a vlasy s kůží tak jsou z bílé rasy na větvi když se to u nich nevyskytuje u jediné ženské!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud