Po sexu následovalo znechucení: Exmilenka vyšetřovatele Nečesaného vypovídala o jejich vztahu

10. 11. 2017
05:00

Spala s ním, teď říká, že je jí z něj špatně! Bývalá milenka kriminalisty z případu Nečesaný Jana T. nevypovídala o svém kontroverzním vztahu s Milanem Juštou jen u středečního soudu, ale také na Generální inspekci bezpečnostních sborů. Tam popsala i pikantní detaily…

Jana T. se s Juštou seznámila, když svědčila proti svému manželovi Lukášovi v kauze loupežných přepadení v Náchodě. Na Generální inspekci popsala, že ji kriminalista několikrát vyslýchal, vše ale přerostlo v něco víc.

K prvnímu náznaku podle ní došlo přímo na policejní stanici, když ji Jušta doprovázel z výslechu. „V kabince výtahu jsem stála v zadním rohu, pan Jušta stál naproti mně, a to asi metr ode mě, díval se mi přímo do obličeje a potom mi najednou dal pusu. Nejednalo se o nějakou přátelskou pusu, protože mě pan Jušta políbil svými ústy na má ústa. Potom toho ihned zanechal, protože jsme museli vystupovat,“ vypověděla.

Kriminalista jí prý pak napsal, že „toto by nešlo, protože je ženatý a má děti“, v dopisování pak ale dál pokračoval. Přes aplikaci WhatsApp pak údajně po Janě požadoval pikantní fotografie a sám jí posílal své. „On se vyfotografoval za situace, kdy stál před zrcadlem čelem k zrcadlu se ztopořeným přirozením. S přirozením na fotografii nijak nemanipuloval, tzn. že ho např. nedržel v ruce. On k těm fotografiím asi i něco psal, ale už si nevzpomínám co, a nechtěla bych si dnes něco vymýšlet,“ uvedla k tomu svědkyně.

Brzy na to pak prý kriminalista přijel za Janou T. k její babičce, kde bydlela. O výslech ale nešlo… „Seděla jsem vedle pana Jušty na gauči. On mě chytil za ruku, po ruce mě hladil. Toto trvalo asi 10–15 minut, přitom jsme popíjeli kávu. V té době jsme byli oba oblečení, on mě potom ale začal líbat, konkrétně se jednalo o tzv. ‚francouzáky‘, tzn. že mi zasunoval svůj jazyk do úst, on se mi líbil, tak jsem se tomuto jednání nebránila,“ vypověděla žena.

Oba se pak přesunuli do ložnice. „Pan Jušta mě začal svlékat, on mě svlékl úplně do naha. Při svlékání mě líbal a hladil, to už mě hladil úplně na všech partiích těla, tedy i na mém genitálu. Potom jsem ho začala vysvlékat já, vysvlékla jsem ho úplně do naha, když jsme byli oba nazí, tak jsme spolu měli pohlavní styk, konkrétně mezi námi došlo k souloži, tedy ke spojení pohlavních orgánů. Myslím si, že ten večer jsme spolu souložili celkem dvakrát,“ píše se ve výpovědi Jany T. na GIBS.

Jušta pak údajně za svou milenkou k babičce jezdil opakovaně. „K pohlavním stykům mezi námi docházelo nepravidelně, tzn. že někdy jsme spolu měli pohlavní styk, a někdy také ne, pouze jsme si povídali,“ řekla k tomu.

Vztah prý trval asi měsíc a půl a podle Jany T. skončil, když jí Jušta svěřil, že policie zmanipulovala důkazy proti Nečesanému. „Já už ho nechtěla nikdy vidět, bylo mi z něj špatně, jak to mohl udělat,“ řekla ve středu u soudu.

Kriminalista, který svědčil v pondělí, milenecký poměr potvrdil, popřel ale, že by se přiznával k ovlivňování případu Nečesaného. Podle něj dostala jeho bývalá partnerka za své svědectví zaplaceno. Ta to popírá. „Kdyby ano, tak bych neskončila tak, jak jsem skončila. Mně se kvůli tomu zhroutil život,“ tvrdila u soudu s tím, že byla nucena krást a prodávat drogy. Kvůli tomu skončila ve vazbě a nyní čeká na soud.

Video Reportér Josef Klíma vyvrací nařčení kriminalisty z případu Nečesaný. - FTV Prima

Další videa
Články odjinud