Agresivní útok školáka v Lounech: Bití dětí spustil jediný pohled

Autor: uá - 
11. října 2017
18:15

Do Holárkových sadů v Lounech vylákal prostřednictvím sociálních sítí Josef G. (15) školáka Petra. Tam ho pak i s jeho kamarádem velmi surově napadl. Brutalita útoku školáka vás šokuje!

Josef G. Petrovi přes Facebook napsal, že mu potřebuje něco říct. Petr měl oprávněně z Josefa strach, a tak si s sebou vzal pro jistotu kamaráda. Oba dva spolužáky ale Josef G. zbil a zkopal tak, že zůstali ležet bez hnutí. Jednomu z nich vyrazil dech. Pomáhal mu přitom Filip K., další z kumpánů vše natočil na video, které pak umístil na Facebook. Brutalita, kterou tak mladíci demonstrovali, šokovala celé město.

Vedení školy, do níž napadení chlapci chodí, se o všem dozvědělo okamžitě. „Svěřili se mi, čehož si velmi vážím. Hned jsem kontaktoval jejich rodiče, poslal jsem je s dětmi k lékaři a na policii,“ řekl ředitel ZŠ Přemyslovců Vlastimil Hubert, který se netajil tím, že ho incident šokoval. Vedení školy, kterou navštěvují útočníci, se k případu vyjádřit odmítlo.

Jak Blesk zjistil, záminka k surovému útoku, na který si násilník, dvakrát propadlý žák ZŠ Nad Tratí Josef G., nasadil bílé rukavičky, byla banální. Jeden z napadených se prý podíval na jeho dívku. Zranění, která on i jeho kamarád utrpěli, byla naštěstí jen lehká. Policie už útočníka zná. „Případ vyšetřujeme. Vzhledem k nízkému věku všech zúčastněných ale nebudeme sdělovat bližší informace,“ uvedla policejní mluvčí Irena Pilařová.

Napadl poctivého školáka

Jeden z napadených žáků Petr P. byl letos v lednu školou i vedením města oceněn. S kamarády našel tašku, ve které bylo 8 000 korun. Odevzdali ji na městskou policii, peníze se díky tomu vrátily stařence (83), která je ztratila. Odměnu, kterou jim nabízela, odmítli.

kuromrd ( 12. října 2017 13:23 )

ten bílej pitomeček asi taky moc rozumu nepobral, morgoš mu vzkáže že má přijít do parku a on tam hned letí aby snad o něco nepřišel, napřed měl rómovi vzkázat aby mu vylízal p.rdel pak si měl jít shánět samopal od úkáček a teprve potom s plným zásobníkem se jít zeptat co mu jeho velectěné rómstvo chce

Sittowa ( 12. října 2017 12:01 )

Částečně s cigošema po 1989 souhlas.Kdo ale do Sudet po vyhnání Němců začal tahat slováky a cikány?Beneš.A komouš sem začal s cikány tahat ještě rákosníky.Dnes je v Praze na každém rohu rákosník co ve večerce okrádá důchodce a český lemply co si nemohou dojít vedle do obchodu s českým prodavačem.A v každé směnárně arabáč-i na Pražském hradě vykupují euro za 17 a prodávají za 26.Tomu se říká boj proti IS????

Kail ( 12. října 2017 10:54 )

Dodatek....Doufám že ředitel školy je okamžitě všechny vyloučí.Takový černý dementi na té škole nemají co dělat.

Kail ( 12. října 2017 10:36 )

Tohle udělat mému synovi.Tak má jasnou kudlu v zádech.Druhý den by byla odveta ale to by ho rodiče nepoznali.Každý den by se bál chodit do školy ale i ven.Rodiče takových sráčů musí být to samí.Všichni ty co čumí okolo a nic nedělají a jen čumí. Tak bych jim to přál se dostat do takové situace.Strach a bezmoc.Všechny by zasloužili to samé.Ten co to točí by skončil taky tak. Naštěstí můj syn má ve mě oporu .Já bych to tak nenechal.

6010 ( 12. října 2017 09:57 )

Zabít toho černého šmejda málo.Jen nechápu, že ti okolo stojící čumilové se nezapojili a nezpacifikovali ho.Hamba jim.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud