Brutální útok na dovolené: Tři Rusové ubili Niccolu (†22) na tanečním parketu

Autor: Darina Jíchová - 
15. srpna 2017
22:20

Tři ruské imigranty z Čečny policie zatkla za vraždu ve španělské turistické destinaci Costa Brava. Muži v baru ubili italského turistu Niccolu Ciattiho (†22). Zatím není jasné, co za jednáním Rusů ve věku 20, 24 a 26 let stojí. Několik svědků tvrdí, že útok byl nevyprovokovaný, jíní říkají, že se muži postrkovali. 

Mladý Ital zemřel na následky zuřivého útoku, podle policejní zprávy ho Čečenci ukopali k smrti. V klubu došlo k potyčce mezi dvěma skupinkami, Čečenci a Ciattiho partou, muži se navzájem neznali. Rvačka se strhla ve španělském městě Gerome v klubu Sant Trop v turistické oblasti Costa Brava. Podnik je velmi frekventovaný a mezi turisty oblíbený.

Ciatti, původně z Toskánska, byl s přáteli ve Španělsku na dovolené. Policisté řekli místním novinám La Vanguardia, že potyčku pravděpodobně vyvolalo strkání na tanečním parketu mezi Rusy a Italy. Přátelé Ciattiho si z bitky odnesli pouze odřeniny a další lehká zranění.

Z celého incidentu existuje záznam, na kterém je vidět okamžik, kdy se Ciatti ocitne na zemi a utrží několik kopanců do hlavy. Dva muži, oběť a jeden z jeho přátel, leží na podlaze, strnulý dav kolem nich situaci jen přihlíží. Tři muži je obchází a kopou do nich.

Podívejte se na záznam rvačky v baru Sant Trop:

 

Přihlížející zavolali policii a záchranku, Rusové z baru utekli, ale později je policie dopadla. Lékaři Ciattiho urychleně převezli do nemocnice a pokoušeli se mu pomoci, ale muž na následky svých zranění zemřel. Pachatelé momentálně čekají na soud, žalobci tvrdí, že budou požadovat co nejvyšší trest.

Ciattiho rodina odletěla do Španělska, aby zajistila převezení jeho těla domů. Policisté nyní vyslýchají majitele klubu, kterému hrozí obvinění ze zanedbání zabezpečení podniku, v klubu nebyla žádná ochranka, která by mohla případně tragédii zabránit.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tgbg ( 16. srpna 2017 11:44 )

Zase rusáci!! Kolik zla už na světě udělali!! Rus největší nepřítel civilizovaného člověka!!

prvosienka ( 16. srpna 2017 01:51 )

a nikdy inak---čečenci muslimovia smrť za smrť

cicihala ( 16. srpna 2017 01:25 )

Čečenští muslimové to byli, jak je jejich zvykem (a i dalších známých etnik) útočili v přesile. Ale i ti přihlížející jsou k nepochopení... Vypadá to jak nekde v koloseu na zápasech, čumí a asi se snad i baví, hrůza, a nikdo mu nepomůže. Chudáci rodiče, vidět zaznamenanou smrt syna takovým děsivým způsobem.. Lidi jsou fakt čím dal horší.

jarda304 ( 16. srpna 2017 00:14 )

Takže ne Rusové, ale Čečenči, což jsou muslimové. A jelikož imigranti, tak asi podobni bojovnici za svobodu podporování USA, jako ti dva co odpálili bombu v Bostonu

teufel ( 15. srpna 2017 23:20 )

Cecenci nejsou Rusove, jsou to muslimsky cecensky svine.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít