Policisté se pochlubili záchranou holčičky: Evička (†3) v nemocnici zemřela

Dva policisté dívenku (†3) oživili, v nemocnici ale bohužel zemřela.
Autor: lm - 
5. října 2017
19:45

Ještě v sobotu si mysleli, že zachránili život malé holčičce, nyní je ale zaskočila velmi smutná zpráva. Malá Evička (†3), kterou našla dvojice policistů bez známek života, v nemocnici zemřela. Policie nyní vyšetřuje, jestli ji někdo neutýral.

Slovenská policie se v sobotu na Facebooku pochlubila, že její dva příslušníci zachránili život tříletého dítěte. Podpraporčík Štefan Vida a nadstrážmistr Erik Foltin přijeli do košické obce Čaňa na základě žádosti o rychlou zdravotnickou pomoc. Policisté tu našli na zemi tříletou holčičku bez známek života a začali ji resuscitovat. 

„Okamžitě začali s masáží srdce, kterou vykonávali až do příchodu zdravotnického personálu. Po příchodu záchranáři pokračovali v oživování, přičemž dítě se nakonec podařilo oživit,“ uvedla slovenská policie s tím, že dívenka byla posléze převezena do košické nemocnice a dva policisté jí nejspíš zachránili život.

Bohužel se ale dlouho radovat nemohli. V pondělí totiž přišla z nemocnice smutná zpráva – tříletá Evička zemřela. Podle serveru Čas.sk policie zahájila trestní stíhání pro podezření z týrání blízké a svěřené osoby a vyšetřovatel nařídil soudní pitvu. Policie se ale zatím nechce k případu blíže vyjadřovat.

 

 

Video: Otce se synem našli v žumpě, syn (†11) to nepřežil.

Video  Otce se synem našli v žumpě, syn (†11) to nepřežil.  - TV JOJ

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud