Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Zataženo, déšť 10°C

Fraška u soudu s Nečesaným: Milenku kriminalisty to bude stát jmění!

Autor: ljš - 
21. září 2017
13:28

Ze soudního jednání v procesu s Lukášem Nečesaným se stala komedie. Na čtvrteční dopoledne měli být předvolání tři svědci, ani jeden z nich ale nedorazil a ani se neomluvil. Všichni pak čekali na odpolední část, během níž měla vystoupit pouze jediná svědkyně. Ani ta ale nepřišla. Podle renomovaného právníka Jana Černého svědkům nyní hrozí vysoká pokuta.

Ke čtvrtečnímu jednání byla jako první svědek předvolána Jana T. Jde o milenku kriminalisty Milana Jušty, který šetřil jak případ Nečesaného, tak kauzu loupežných přepadení v Náchodě, jejichž pachatelem měl být podle policie její manžel Lukáš T. Právě během výslechů se Jana dala s policistou dohromady, což potvrdilo i vyšetřování Generální inspekce.

Mladá žena tvrdí, že se jí Jušta v intimní situaci přiznal, že s kolegy důkazy na Nečesaného navlékli. Vrchnímu soudu poslala prohlášení, ve kterém vše popsala, ten ho ale nebrat v potaz. Nejvyšší soud ho za to zkritizoval a nařídil její výslech. Jana T. však ve čtvrtek nepřišla.

Jednání se následně odkládalo ještě několikrát. Nejprve, když nedorazila svědkyně Ilona R., která je pokojskou v hotelu sousedícím s kadeřnictvím a měla uklízet pokoj po podezřele se chovajícím mladíkovi, který zde byl v době útoku ubytovaný. Následně, když zapisovatelka marně vyvolávala jméno syna kadeřnice Evžena M.

Po obědové pouze pak měla vystoupit svědkyně Petra Š., která v osudný večer sledovala kadeřnictví z okna protilehlého paneláku. Ani ona se ale nedostavila..

Fotogalerie Snímky hrůzy po napadení kadeřnice 68 fotografií

Soudce Miroslav Mjartan byl z chování svědků zjevně roztrpčený. Nikdo se neomluvil, nevím důvod, proč nepřišli. Byli jsme tu zbytečně,“ konstatoval a odročil jednání na pátek.

Trojici, která předvolání k soudu ignorovala, zřejmě čeká postih. „Pokud svědci neuposlechnou výzvu soudu, hrozí jim sankce do výše až 50 tisíc korun. Pokud tato pokuta nepomůže, tak jim hrozí předvedení,“ uvedl renomovaný advokát Jan Černý.

Video Lukáš Nečesaný u soudu - David Malík

Soud se podle něj může k nastalé situaci postavit dvěma způsoby. „Buď jednání odročí za účelem nového předvolání nebo tedy předvedení svědků, anebo může, ovšem za souhlasu státního zástupce a obviněného, přečíst výpovědi daných svědků z přípravného řízení,“ doplnil Černý.

Soudce Mjartan má zřejmě v plánu zkusit svědky předvolat znovu. Ani jedné ze stran se totiž neptal, zda postačí přečíst protokoly z předběžného řízení.

Jednání pro vás sledujeme ONLINE ZDE››

Video Kadeřnice Ludmila B. o dopise, který dostala od babičky Nečesaného - David Malík, Jitka Pecharová

pokrok ( 22. září 2017 10:01 )

Pokud bude mít soudce "Spravedlnost v krvi " - tak musí být Nečesaný za svůj čin potrestán! Pokud bude úplatný jako soudce Jan Bláha - půjde spravedlnost stranou !

pokrok ( 22. září 2017 09:43 )

Stačí když tam přišlo Nečesaného pět kamarádů vč. Libora Hruše , kteří hrají basebal a umí zacházet s pálkou která dosahuje délky až 70ti cm, může mít rukojeť břízy, kdy po úderech nezanechává třísky ale miniaturní částečky a dá se lehce opláchnout.

pokrok ( 22. září 2017 09:30 )

Měl bys vědět že když se končí a zavírá - že se nepracuje, ale odchází domů

pokrok ( 22. září 2017 09:27 )

Klub šmejdů Šalamounů, za asistence celé prolhané rodiny Nečesaných ! Stačí si přečíst jejich články kdy vč, vyšetřovatelů, soudců, policie, a vyhrožování i oběti svého syna - jsou schopni všeho! což dokazuje "jeho kniha " která nese název : "VIDEO: Musel jsem se krotit, říká Nečesaný o své knize, která kritizuje práci policie" ve kterém říká MUSEL JSEM SE KROTIT !!!. Tak až bude Nečesaný konečně tam kde má být - protože kadeřnice jej poznala a nemá důvod si vymýšlet a proč lhát, tak tam může NAPSAT NOVOU KNIHU a dát video,- ale už s pravdivým názvem který by měl znít : "MĚL JSEM SE V KADEŘNICTVÍ KROTIT - a nebo tam vůbec nechodit "- ALE MĚL JSEM ABSŤÁK a touha po koksu byla veliká "

pokrok ( 22. září 2017 09:19 )

Tak aby bylo jasno! Bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková , která šla za Nečesaného propuštění orodovat k soudci Janu Bláhovi - což jistě nebylo zadarmo, tak v tisku ,- ze strany podezřelých VYLOUČILA SYNA KADEŘNICE !!!!! A PROČ MYSLÍŠ ŽE JEJ VYLOUČILA???? Protože musí dobře znát pachatele - jinak by syna kadeřnice nemohla nikdy vyloučit! A vyloučila jej proto, protože ví, že Nečesaný je skutečným pachatelem ,- za kterého k ní šla orodovat její kolegyně z ANO, - Jana Pastuchová ,- která je dobrou známou starého Nečesaného ! Takže tam kde jsou miliony a velké známosti - tak u některých soudců s pravdou nepočítej !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud