Obhájci Nečesaného tasili trumf! Kadeřnici usvědčili z nepravdy!

Autor: ljš - 
8. 9. 2017
15:46

Nevím, už si nevzpomínám. To byla ve čtvrtek nejčastější slova napadené kadeřnice Ludmily B. během nového líčení u královéhradeckého soudu. Tím, že ji v jejím salonu před třemi lety přepadl právě Lukáš Nečesaný, si je prý ale jistá.

Ludmila B. strávila u svědeckého pultíku několik hodin. Nejprve čelila otázkám soudce Mjartana, který se snažil osvětlit rozpory, které v jejích předchozích výpovědích našel Nejvyšší soud. Ty se týkaly především útočné zbraně, vzhledu pachatele a také průběhu samotného útoku.

Po dvouhodinové přestávce pak kadeřnici podrobili dlouhému výslechu oba obhájci obžalovaného. Zajímaly je především okolnosti její loňské výpovědi, při níž náhle označila za pachatele Nečesaného.

Svědkyně tehdy tvrdila, že se od útoku nedívala na televizi, ani nečetla noviny. V den, kdy byl Nečesaný propuštěn Nejvyšším soudem z vězení, si prý ale ze zvědavosti zprávy pustila a poznala v něm pachatele. „Podle úsměvu,“ vysvětlila. Totéž potvrdila i během dopoledního jednání soudci Mjartanovi.

Obhájci ji však o pár hodin později konfrontovali s článkem, který obsahoval její vyjádření z 23. května 2015 (tři dny po propuštění Nečesaného, pozn. red.). „Byly to dvě tři vteřiny a začal mě bít. Takový kluk, gymnazista. Tu tvář už si dnes nevybavím,“ řekla reportérovi. Kadeřnice nejprve působila v otázce časových souvislostí zmateně, když jí bylo vše vysvětleno, uvedla, že si nevzpomíná.

Nepravda

Hlavní trumf si však obhajoba nechala na závěr. Týkal se jejího kontaktu s policisty. Kadeřnice totiž loni v rámci své změněné výpovědi přiznala, že ji několik dní před soudním jednáním navštívili vyšetřovatelé. Mluvila o tom i ve čtvrtek. Na dotaz soudce Mjartana uvedla, že je zavolala sama a sdělila jim, že Nečesaného poznala.

Obhájci se jí na tuto část výpovědi zeptali znovu a Ludmila B. vše zopakovala. „Proč jste tedy loni uvedla, že policisté se u vás zastavili náhodou, když jeli kolem, aby se zeptali, zda je u vás vše v pořádku? A proč jste tvrdila, že jste jim o tom, že jste obžalovaného poznala, neřekla?“ kontroval obhájce Dítě.

Na to kadeřnice nedokázala odpovědět a obrnila se mlčením. „Ptám se znovu, proč jste zde při hlavním líčení mluvila nepravdu?“ naléhal advokát. „Já nevím,“ odpověděla nakonec Ludmila B.

Video Žalobkyně Lenka Faltusová k dopisu, který dostala kadeřnice od babičky Nečesaného. - David Malík
720p 360p

Video Lukáš Nečesaný znovu na lavici obžalovaných: Soud začal od začátku. - David Malík
720p 360p

 

Doporučujeme
pokrok ( 20. září 2017 21:37 )

Každý kdo je útočníkovi tváří v tvář a útok přežije a neskončí v blázinci - si postupem času - jeho tvář vždycky vybaví ! A toto se k nelibosti rodinných příslušníků, kteří jak vidíme chtějí kadeřnici zastrašovat - stalo ! A kadeřnice oproti Nečesaným, ta nemá důvod proč lhát. Jde jen o to, zda nový soudce nebude stejný jako Jan Bláha - který již po dvakráte Nečesaného osvobodil,- kdy dal přednost penězům Nečesaných před spravedlností !

pokrok ( 20. září 2017 21:29 )

Máš pravdu -nemohl tam být 10 minut před zavírací dobou,- což Nečesaný svými slovy to sám potvrzuje ., v článku nazvaném: "Z TAJNÉ DOKUMENTACE komunikace Nečesaného po útoku na kadeřnici: "Jseš kok*t!" napsal mu kamarád" . Zde se s Liborem Hrušem domlouvají, že se shodnou, že by bylo dobré, aby kriminalisté věděli, že Ludmila B. byla v PĚT HODIN JEŠTĚ v POŘÁDKU ! Takže tam musel být těsně kdy už kadeřnice zavírala být a je možné že tento kamarád - Libor Hruš, který jej ten den vozil ve svém autě o jeho přepadení věděl a někde poblíž na něj čekal ! Z toho vyplývá i to, že jeho babička - která si spletla ručičky lhala, když na druhý pokus řekla že byl již v pět hodin doma,- přestože její manžel vypověděl že přišla až po Lukášovi . Rozhodně nemohl být na dvou místech ve stejnou dobu ! Co se týče časových údajů - lže celá rodina Nečesaných ! Nečesaný který byl jejím zákazníkem musel znát její pracovní dobu, tak ohledně stříhání tam před uzavřením provozovny určitě nešel. A co se týče DNA za nehty kadeřnice - ta nemohla být jeho , protože tím čím ji třískal - si udržoval značný odstup , a pak kadeřnice si chránila rukama svou hlavu - což dokazují ulámané nehty které se tam našly ! DNA za jejími nehty bylo posledního zákazníka kterého stříhala . Pachové stopy Nečesaného byly jak víme na kabelce, vypínači atd.. A že po sobě zahladil otisky bot,- to dokazují na obrázku hadry které k tomu použil a které po zahlazení jeho stop - skončily u vchodových dveří,- což dokazují obrázky z kadeřnictví !

giorgino ( 16. září 2017 20:39 )

 Jak v tom filmu Útěk z věznice Shawshank. Další díl je tedy až první podzimní den 21.9.? Dávají to někde online stream?

vrah1979 ( 14. září 2017 12:37 )

tu ženskou jsem zmlátil já.ona si je jistá,že to byl ten lukáš?lukáš se přiznal spoluvězni?LOL.

hurybury ( 11. září 2017 12:56 )

Holička 10 minut před zavirací hodinou někoho pošle domu ? A ještě když jiného zakaznika tam nemá ? Kdo takovou blbost vymyslel ?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud