Nečesaní v polovině soudní bitvy: Kadeřnice lže a vymýšlí si!

Autor: ljš - 
9. září 2017
16:00

Nový proces, nový soudce! Rodina Lukáše Nečesaného (25) je v polovině dalšího kola soudních jednání plná naděje, že bude táta roční Natálky za dva týdny konečně osvobozen.

Nečesaný se po čtvrtečním jednání tvářil spokojeně. Jeho osud už totiž není z rozhodnutí Nejvyššího soudu v rukou Jiřího Vacka, který ho odsoudil už třikrát. "Průběh soudního jednání se s novým soudcem nese v mnohem spravedlivějším duchu. Máme z toho velmi dobrý pocit a doufáme v konečné prokázání mé neviny," řekl Blesku Nečesaný.

Dopis

Čtvrteční jednání bylo přitom plné emocí. Státní zástupkyně totiž hned v úvodu pohrozila Nečesanému vazbou kvůli dopisu, ve kterém jeho babička žádala po napadené kadeřnici Ludmile B. odvolání své výpovědi. Podle ní šlo o výhrůžky a ovlivňování svědků.

"Je to čistě osobní aktivita Lukášových prarodičů, kteří jsou na tom zdravotně velmi špatně. Bohužel. Máme jednu oběť loupežného přepadení, což nikdo nezpochybňuje. Je nám to líto, ale bohužel tím, že policisté vyrábí z tohoto případu spíš justiční zvěrstvo než omyl, tak to odnášejí zdravotně další lidé. Ti se trápí a ptají se proč," vysvětlil krok své matky mladíkův otec Luděk. "Dědečkův stav je opravdu vážný a já se po tom, co se stalo, nemůžu v Hořicích ani ukázat. On tak nemůže vídat mou dcerku. To mi hrozně vadí," dodal k tomu Nečesaný.

Video Žalobkyně Lenka Faltusová k dopisu, který dostala kadeřnice od babičky Nečesaného - David Malík

Pekelný výslech

Těžké chvíle ale prožila u svědeckého pultíku i napadená kadeřnice. Ta sice znovu označila Nečesaného za pachatele, dostala se ale pod palbu otázek soudce Mjartana, který s ní několik hodin probíral rozpory, které v jejích výpovědích našel Nejvyšší soud.

Na závěr ji dostali do úzkých i Nečesaného advokáti. Ti se Ludmily B. začali vyptávat, co předcházelo její loňské náhlé změně výpovědi, v níž označila Nečesaného za pachatele. Žena znovu přiznala, že ji tehdy navštívili policisté. "Zavolala jsem jim, a když přijeli, řekla jsem , že jsem ho poznala," uvedla. Obhájci ji ale upozornili na její loňskou výpověď, ve které uvedla, že policistům o svém rozpomenutí nic neřekla a že se u ní zastavili, protože jeli náhodou kolem. Proč najednou mluví jinak, vysvětlit nedokázala. "Já nevím," řekla jen po dlouhém mlčení.

"Paní kadeřnice je ještě nevěrohodnější, než byla. Bohudík se dnes ukázalo, že si ke své ztrátě paměti i vymýšlí a lže," komentoval to Nečesaný starší.

Noví svědci

Osvětlil také, jaké budou další kroky obhajoby. Advokáti navrhují vyslechnout policisty, kteří měli navštěvovat napadenou kadeřnici a poskytovat jí ochranu, a také údajnou milenku hlavního vyšetřovatele případu. Zda jim soudce vyhoví, se ukáže 21. září, kdy bude proces pokračovat.

Video Kadeřnice Ludmila B. o dopise, který dostala od babičky Nečesaného - David Malík, Jitka Pecharová

 

giorgino ( 20. září 2017 19:58 )

A nepřiznal se ve vězení někomu? Já jsem zastřelil spoustu lidí a jsem v pohodě...

pokrok ( 10. září 2017 20:29 )

Jinak by si ho nebrala, protože ví co on je zač! Ale divadlo hrát umí, jen co je pravda .

pokrok ( 10. září 2017 15:51 )

Zkratiku - ovlivnit se nechá pouze hlupák, ale nikoli rozumný člověk.Konečně mi Blesk vzal to, co jsem chtěl "Damielce" sdělit již včera. Zřejmě na Blesku nastala změna personálu.

pokrok ( 10. září 2017 15:40 )

Nečesaní jdou na trh jen se špínou a se lhaním. Chtějí vyprat svého syna tak jako vyprali těch 21 milionů co dostal jeho tatík! Pod nehty nemohla být jeho DNA - protože tím čím ji Nečesaný mlátil - nebyl ani klacek, ani poleno, protože to se nikde nenašlo a jako suvenýr si jej domů určitě nepřinesl! Jako sportovec bych hádal na basebalovou pálku která se netříští ale zanechává jen miniaturní neviditelné částečky a kterou si od kadeřnice udržoval dostatečný odstup. A pak - sportovní pálka se dá lehce opláchnout a schovat pod bundu ! V kadeřnictví je vody vždycky dost ! A že se kadeřnice nebránila, ba naopak před ním po kadeřnictví běhala na všechny strany a ustupovala mu aby si chránila rukama svou hlavu a obličej , to dokazují její ULÁMANÉ NEHTY které se na podlaze našly!!! Máte pravdu,že ten kdo málem zavraždil kadeřnici běhá po svobodě,- což mu na přání poslankyně z ANO - Jany Pastuchové dobré známé Luďka Nečesaného - umožnila bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková,- která šla za soudcem Janem Bláhou a tento jak víme pustil Nečesaného na svobodu ! Zřejmě proto aby si mohl běhat ,založit rodinu,poukazovat na druhé, nadávat na soudce a policii, lhát a vymýšlet si,dělat ze sebe andělíčka atd... a dát se do holportu se Šalamouny - které sponzoruje jeho otec ! Ano -tento šmejd Nečesaných běhá po svobodě a je vysmátý ! Zatím... Za nedlouho uvidíme jak se k jeho lžím a výmyslům postaví nový soudce - protože Nečesaný by měl jít zpátky tam - odkud vůbec neměl vylézt, a když tak až po 13ti letech! Ano, u Nečesaných to strašně smrdí a mám takový dojem že do té rodiny patříte také vy.

majojo ( 10. září 2017 12:06 )

Myslíš, že mladá paní je blbka? Ó, ta dostala pěkně zacálováno, aby s Lukášem vytvořila šťastnou rodinku! Porodila děťátko, které má dojmout soud, pilně se dostavuje k soudu a občas se nechá vyfotit pro bulvárek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud