Krkavčí matka (17) odjela na párty a dítě nechala doma: Syn (†9 měs.) vyhladověl k smrti

Autor: lm - 
19. 9. 2017
17:52

Sedmnáctiletá matka nechala svého devítiměsíčního syna samotného doma a vyrazila s kamarády na týdenní pařbu. Malý chlapeček vyhladověl k smrti. Krkavčí matce nyní hrozí až deset let ve vězení.

K otřesnému případu došlo ve městě Rostov v Jaroslavské oblasti v Rusku. Podle místní policie si Viktoria Kuzněcová (17) počkala, až její manžel odjede na vojenskou službu a pak dítě opustila. Týden pak pobývala po různých studentských bytech a užívala si večírků. Kuzněcová všem tvrdila, že dítě nechala s jeho tetou.

Sousedům se ale nezdálo, že jejího syna Egora dlouho neviděli a zavolali policii. Egorovi bohužel už nikdo nemohl pomoci. Chlapeček, kterého matka nechala samotného v domě, vyhladověl k smrti. Během doby, kdy umíral, krkavčí matka sdílela na sociálních sítích, jak si užívá s kamarádkou.

Mladé matce nyní hrozí až 10 let ve vězení. Vyšetřovatelům už se prý přiznala a uvedla, že nechtěného syna chtěla dát krátce po porodu do sirotčince. Po šesti měsících jí ho ale z neznámých důvodů vrátili.

Video: Reportáž TV Markíza o kruté slovenské matce

Video Reportáž TV Markíza o kruté slovenské matce. - TV Markíza

ivkanatka ( 20. září 2017 19:20 )

Ona v 17-ti letech už dítě má, otěhotněla tedy okolo 15-ti let !

sores ( 20. září 2017 16:29 )

Dítě porodilo dítě! Dětem by se děti okamžitě měly odebírat a dát jim je až v případě že budou výdělečně činné,budou mít slušné bydlení a budou soběstačné+psychotesty!!! Musí to být primitivka že holka s IQ by se nenechala přivést do jináče v 17!

mislivec ( 20. září 2017 15:12 )

Opět Rusko

lunatic ( 19. září 2017 20:56 )

Jen pro úplnost:neexistovali ani homosexuálové ,čili TV Barrandov a souložilo se jen socialistickým způsobem

mislivec ( 19. září 2017 20:05 )

Kolik bojarů ta užovka stihla mezitím nakojit?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud