Dívka (18), která zabila sestru (†14) v přímém přenosu: Promluvila kamarádka z auta smrti

Autor: lm - 
26. července 2017
16:53

Opilá dívka (18) usedla za volant a v přímém přenosu způsobila vážnou nehodu, při níž zahynula její sestra (†14) a vážně se zranila kamarádka (14). Přeživší spolujezdkyně nyní promluvila a překvapivě řidičku z ničeho neviní.

K tragické nehodě došlo v pátek večer místního času v Kalifornii. Manuela Seja (14) seděla v autě smrti na zadním sedadle spolu se stejně starou Jacqueline. Ani jedna ze spolujezdkyň nebyla připoutaná, Manuela ale z nehody vyvázla »jen« se zraněnou nohou a odřeninami. Její kamarádka ale z auta vylétla zadním oknem ven a utrpěla zranění hlavy neslučitelná se životem. Řidička na rozdíl od dívek připoutaná byla a nic vážného se jí nestalo.

„Upřímně se na nikoho nezlobím a nikoho z toho neviním. Za všechno můžou sociální média. Takový je teď život a bude se to čím dál častější,“ prozradila dívka televizní stanici KSEE.

Narážela tak na fakt, že osmnáctiletá Obdulia Sanchez svou zběsilou jízdu vysílala živě na Instagramu a v přímém přenosu se předváděla. Ve velké rychlosti pak vylétla ze silnice, narazila do plotu a její vůz se několikrát otočil, než se zastavil v poli. Dívka ale z nepochopitelných důvodů vysílala živý přenos dál. „Zabila jsem svoji sestru, ale je mi to jedno. Půjdu do vězení, ale je mi to jedno. Promiň, zlato,“ řvala řidička na videu.

„Byla statečná a chytrá a měla před sebou velmi úspěšný život,“ řekla na adresu své mrtvé kamarádky přeživší spolujezdkyně. Obdulia Sanchez po nehodě skončila ve vazbě a čeká ji soud. Policisté nyní zkoumají zmíněný záznam z nehody a hodlají jej použít jako klíčový důkaz.

Video Opilá (18) dívka zabila sestru (†14) při autonehodě. - Liveleak.com

tomik007 ( 27. července 2017 01:38 )

Dle toho clanku, v Californii jiz neziji zadni angloamericzane

xxxx666 ( 26. července 2017 19:45 )

Stát se to v Rusku patlají se v tom měsíc

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud