Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C

Opilá dívka (18) zabila sestru (†14) při bouračce v přímém přenosu. Pak líbala její mrtvolu

Autor: shp - 
25. července 2017
05:01

Opilá nezodpovědně usedla za volant a rozhodla se, že odveze svou sestru a dvě kamarádky na slavnosti. Svoji zběsilou jízdu, kterou vysílala živě na internetu, Obdulia Sanchez (18) nezvládla a svou vlastní sestru zabila. Její mrtvolu s děsivě rozbitou hlavou pak líbala na zemi a vysílala dál.

K fatální autonehodě došlo v kalifornském Los Banos. Vše přitom vysílala řidička živě na Instagramu. Vytahovala se, předváděla a nakonec to její sestru Jacqueline Sanchez (†14) stálo život. Obdulia sjela ze silnice, narazila do plotu a její vůz se několikrát otočil, než se zastavil v poli.

Jacqueline při bouračce utrpěla fatální zranění na hlavě, které neměla šanci přežít. Její mrtvolu vytáhly dívky ven z vozu a opilá Obdulia točila dál. „Zabila jsem svoji sestru, ale je mi to jedno. Půjdu do vězení, ale je mi to jedno. Promiň, zlato,“ řve řidička na videu.

Pak se sestru snaží probrat, ale její snaha je marná. Jacqueline má téměř hlavu vedví. „Prober se, zlato. Je mi to kur**sky líto, zlato. Nechtěla jsem tě zabít, zlatíčko,“ křičí Obdulia. Jenže zabila. A byla to jen její vina. Kdyby opilá neusedla za volant, mohla by její sestra ještě žít.

Z videa se mezitím stala virální záležitost, která obletěla svět. Lidé jsou zděšení ze syrovosti videa. To má nyní odstrašující účinek jako havárie Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (22) na Mostecku. Jacqueline po havárii skončila v base a byla obviněna z řízení pod vlivem.

Video Opilá (18) dívka zabila sestru (†14) při autonehodě. - Liveleak.com

balika ( 25. července 2017 18:07 )

Svět se v *** obrací. Holky jsou již větší dobytek jak chlapi

gjfish ( 25. července 2017 13:49 )

Jasně Blesku! citace poslední věty "Jacqueline po havárii skončila v base a byla obviněna z řízení pod vlivem." Takže oni tam nemaj márnice a mrtvé dávají do basy.

nazca ( 25. července 2017 11:48 )

Je nepochopitelné a neomluvitelné, že se řidička po nehodě dál věnovala mobilnímu nahrávání.

dajka123 ( 25. července 2017 11:16 )

Já se synem jezdila asi 4-5měs až jsem si byla jistá, že už není zbrklý, dokáže adekvátně reagovat začal jezdit sám a to má řidičák od 18ti. Záleží i na přístupu k životu, můj syn si ten svůj musel v 15ti musel vybojovat, navíc nemá potřebu nic dokazovat sobě ani kamarádům.

dajka123 ( 25. července 2017 11:06 )

Zdá se mi to nebo ta dnešní mládež je jen banda trotlů a dementů. 😲

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud