Opilá dívka (18), která při nehodě v přímém přenosu zabila sestru (†14): Jsem nevinná!

Autor: bop - 
27. července 2017
21:22

Řídila opilá a předváděla se kvůli vysílání na sociální sítě. Na zadním sedadle auta přitom seděla její mladší sestra Jacqueline (†14) s další dívkou (14)… Nakonec došlo k tragické nehodě, při níž Jacqueline zemřela. Přestože řidička porušila celou řadu předpisů a dokonce se nejednalo o její první dopravní prohřešek, stojí si za svým. Jsem nevinná, tvrdí!

Obdulia Sanchez (18) jela v pátek 21. července ve voze se dvěma dalšími dívkami. Na zadních sedadlech vozidla, které Obdulia řídila, seděla Jacqueline Sanchez (†14) a její partnerka Manuela Seja (14). Obdulia, která řídila, měla překročit povolenou rychlost a navíc řídit pod vlivem alkoholu. Cesta nakonec skončila nehodou, při níž její mladší sestra zemřela.

Policie osmnáctiletou dívku obvinila ze zabití a ta teď čelí soudnímu řízení. Ve středu se prostřednictvím telekonference objevila u soudu. Podle kalifornské televize ABC7 před soudem uvedla, že se cítí nevinná.

Vinu Obdulii nedává ani druhá přeživší Manuela. „Upřímně se na nikoho nezlobím a nikoho z toho neviním. Za všechno můžou sociální média. Takový je teď život a bude to čím dál častější,“ prozradila dívka televizní stanici KSEE.

Řidička vzbudila vlnu nevole zejména tím, že v živém přenosu nepřestala ani po nehodě a ukazovala veřejně zakrvácené tělo své mladší sestry. Zřejmě pod vlivem šoku z události přitom křičela šílené věci. „Zabila jsem svoji sestru, ale je mi to jedno. Půjdu do vězení, ale je mi to jedno. Promiň, zlato,“ říká například na videu.

Video z tragické autonehody:

Video Opilá (18) dívka zabila sestru (†14) při autonehodě. - Liveleak.com

sairait ( 28. července 2017 08:28 )

snad maj alespoň plnící otvory??

prycsnima ( 28. července 2017 05:27 )

 Fejs a jutubová generace= kreténi k ničemu.Íkvé tykve nic víc.

zkratik ( 27. července 2017 23:05 )

tuli,tuli,jsem perníková princezna,ha,ha,ha.....

bre-burda ( 27. července 2017 22:09 )

Husy, co touží po svých 5 minutách slávy.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud