Honzu (†18) a Lucku (†17) pohřbili v bílých rakvích. Zabil je opilý kamarád

Autor: shp - 
5. dubna 2017
11:46

Rodiče a sourozenci na pokraji zhroucení. Kamarádi plakající po svých přátelích, které již nikdy neobejmou. Ve slovenské Kamenici pochovali dvě oběti tragické autonehody, kterou způsobil opilý Slavomír (18). Kamarády Jana Drobňáka (†18) a Lucii Marchevkovú (†17) pohřbili v bílých rakvích.

Kamarády Jana, Lucii a Daniela vezl Slavomír v neděli domů. Do auta se nacpalo celkem devět lidí. Mladý řidič měl ale upito. Při jízdě ztratil kontrolu nad vozem, který se převrátil na střechu. Jan a Daniel zemřeli na místě. Lucie skonala po převozu do nemocnice. Policie Slavomíra obvinila z usmrcení a ublížení na zdraví. Za opileckou jízdu mu hrozí až 10 let vězení.

Ani sebevyšší trest ale nevrátí rodičům jejich děti. Jako první byl v Kamenici pochován Jan. Jeho máma Agnesa a otec Martin stále nemohou uvěřit, že svého milovaného chlapce už nikdy neuvidí. Jejich hluboké vzlyky nad hrobem nebraly konce. Honza byl miláčkem dědiny, měli ho rádi všichni. „Měl plány a celý život před sebou. V jedné sekundě se všechno změnilo. Vždy, když budu doma, přijdu za tebou,“ truchlil nad rakví bratr Martin.

Na hřbitov do Kamenice přišly davy lidí. Některá děvčata byla symbolicky oděná v krojích. Honzovi přišli zazpívat i kamarádi. Všechny pohltil neuvěřitelný žal. V jedné smuteční písni dokonce zaznělo, aby po něm máma a táta neplakali. Hovořit k nim totiž bude z nebe. „Modli se tam za nás nahoře,“ plakali příbuzní nad hrobem. Smutek ze ztráty milovaného byl zdrcující.

Poslední sbohem dali později blízcí a kamarádi i milované Lucii. Děvče bylo taktéž velmi oblíbené. Příbuzní o ní mluvili jako o vždy usměvavém sluníčku. Rodiče Igor a Monika během okamžiku přišli o dceru, malí sourozenci Lukáš a Tomáš o nejdražší sestru. Zdrcená maminka nezvládla nad hrobem žal. „Lucka ne, Lucka ještě ne,“ křičela. Příbuzní ji museli podpírat. Brzy najde klid i Daniel. Pohřben bude během středy.

Alkohol za volant nepatří. Podívejte se, jak řidič srazil matku i s dítětem. Pak tvrdil, že vůz neřídil:

Video Opilý řidič srazil matku s dítětem! Tvrdí, že vůz neřídil. - tv JOJ

anka ( 5. dubna 2017 23:32 )

prvni rozumny prispevek co tu ctu

Iondynskypes ( 5. dubna 2017 19:01 )

Čo bolo, to bolo.

pp10 ( 5. dubna 2017 16:34 )

Je to tragedie, ale pokud si nekdo sedne k opilemu nebo pod vlivem alkoholu, drog ridici, tak musi pocitat i s touto variantou.

Bystrozraky ( 5. dubna 2017 15:58 )

Z hračky plačky. Bohužel zase se nikdo nepoučí. Místo varování do vysílání televize, tak čas znkvu zaberou přiblblé reklamy. Důsledek zhoubné západní výchovy živené nesmyslnými filmy. Rodiče je měli včas poučit se s ožralým šoférem se nejezdí.

vosavopruz ( 5. dubna 2017 14:03 )

většinou to končí tak že vožrala,často i feták,nezvládne řízení a srazí nějakého nevinného chodce,který pak na místě nebo později v nemocnici zemře Hrůza

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud