Maminka Standy (†21), který se zabil v autě, promluvila: Předpověděl si vlastní smrt

Autor: aba - 
24. 11. 2016
20:49

Život mladého Stanislava vyhasl v noci na úterý ve slovenském městečku Tlmače. Mladík nebyl připoutaný a doplatil na svou zběsilou jízdu. Nezvládl řízení a vyletěl s autem ze silnice. Auto se zastavilo o betonovou stěnu a Standa v autě zemřel. Jeho maminka se teď rozhodla promluvit

Po mladíkovi truchlí jeho starší bratr Marek (23) i jeho adoptivní maminka Magdalena (52), která si oba chlapce osvojila už jako malé děti a teď se ze smrti Standy nemůže vzpamatovat. Naposledy se svým synem mluvila minulý čtvrtek, kdy nezaznamenala žádný problém.

Standa, ačkoli vyučený masér, se v poslední době živil vyřezáváním hliněných došek a podle slov jeho matky mu chybělo štěstí. „Měl to dost těžké a špatně to zvládal,“ řekla Magdalena pro server Cas.sk.

Celá rodina je neštěstím naprosto zdrcená, jeho maminka mu posílá vzkaz: „Stando, moc tě miluju, najdi v nebíčku svoje štěstí, které ti tu na zemi možná chybělo.“

Standa vystudoval střední zdravotnickou školu, kde přispíval i do místních studentských novin svými básněmi. Z těch o smrti, při pomyšlení na jeho osud, doslova mrazí. 

Útek pred smrťou

„Podaj mi ruku, človek,

chcem cítiť tvoje teplo.

A teraz sa mi priznaj,

stavať chceš raj či peklo??

Pekla sa bojíš,

zo smrti trasieš,

len z lásky blížnych

silnieš a rastieš.

Medzi mŕtvymi

sa pomaly prechádzaš

a svojich blízkych

tíško oplakávaš…“

Doporučujeme
petrzn ( 25. listopadu 2016 07:23 )

Přesně tak, a naštěstí už ani nikoho nevezme.

ladik2015 ( 25. listopadu 2016 06:32 )

K čemu litovat debila co jezdí jak šílenej nepřipoutanej. Ten si o to koledoval a jediný štěsí je že nikoho nevzal sebou. O ***a míň. Kdyby jezdil normálně tohle se mu nikdy nestane.

sheila16 ( 25. listopadu 2016 01:15 )

Matka je úplně mimo tahle obhajovat piráta silnic, který autem jede zběsile jako psychopat a ještě velké štěstí, že nesestřelil a nezabil v protisměru nějakou nevinnou rodinu v autě !! Auto je při nezodpovědném jednání SMRTONOSNÁ ZBRAŇ hlavně pro ostatní účastníky silničního provozu. Jet zběsile po silnici je stejné jednání jako střílet puškou z věžáku náhodně na náměstí plné lidí !! Hovado není v nebi, ale v pekle !! Do nebe nechodí lidi, kteří ohrožují na životech ostatní lidi.

viIli ( 24. listopadu 2016 22:16 )

To je doják.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud