Brutální smrt maminky Veroniky (†27): Zavraždil ji expřítel kvůli synovi (7)!

Autor: lm - 
25. ledna 2017
22:44

Už mají brutálního vraha mladé maminky Veroniky (†27)! Ženu umlátil její expartner, Řek Michail Chatzitheodoridis (31), který trvale žije v Německu. Policistům se ho podařilo vypátrat a zadržet. Motivem odporného činu byl pravděpodobně jejich sedmiletý syn.

Brutální vražda mladé maminky Veroniky (†27) ze slovenské vesnice Vtáčkovce šokovala její rodinu, kamarády i sousedy. Žena byla nalezena 7. srpna nedaleko domu rodičů s rozbitou hlavou a vyhrnutou košilí v kaluži krve. Kdosi ji v noci vylákal z domu a umlátil.

Policisté už vraha zadrželi. Je jím její bývalý druh Řek Michail Chatzitheodoridis (31). Zatčen byl v Německu, kde trvale žil. Motivem odporného činu byl podle slovenských médií boj o jejich sedmiletého syna Míšu. Ten v době vraždy bydlel s otcem v Německu a chodil tam do školky, kterou mu máma na Slovensku nedokázala sehnat. V září měl ale nastoupit do školy v Budimíru u Košic. A to se zřejmě Michailovi nelíbilo a odmítal chlapce Veronice vrátit. Navzdory tomu, že jí byl synem přidělený do péče soudem.

Rodina zprvu expartnera vůbec nepodezírala. „Volali jsme expartnerovi Veroniky, co se stalo, zůstal v šoku. Je na tom dost zle, ani nevíme, jestli bude schopný přijet na pohřeb,“ uvedla krátce po vraždě Veroničina sestra Antonie.

Rodiče Veroniky už dříve uvedli, že pokud se prokáže, že vraždil Michail, tak jsou připraveni o syna bojovat. Jenže to samé pravděpodobně bude chtít udělat i Michailova máma. Dítě má slovenské občanství, a proto rodiče tragicky zesnulé věří, že dítě patří jim. Babička Viera byla rozhodnutá se o něj postarat již po narození. 

londynskypes ( 26. ledna 2017 14:31 )

to je tim ze chteji si holky něco dokázat ze mají cizihi vtaka

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud