Vrah vyšel z basy a ubodal Evu (†28): Dětem musíme říct, že zemřela v autě, pláče bratr

Autor: lm - 
23. 2. 2017
09:11

Jen vylezl z kriminálu, znovu vraždil! Slovenskem otřásá případ Mirka (50), který v neděli brutálně ubodal mladou maminku Evu (†28) a pak se šel udat. Přitom ho minulý rok předčasně propustili z vězení, kde si odpykával trest za vraždu jiné ženy. Podle bratra Evy svůj ohavný čin patrně plánoval!

Brutální vražda mladé maminky Evy (†28) otřásá Slovenskem. Nebohé ženě zasadil partner Mirek (50) skoro šedesát ran do oblasti hlavy, šíje a ramen. Žena zemřela na vykrvácení a Mirek se šel následně udat na policii. Nebylo to ale poprvé, kdy vraždil. V létě 2016 ho předčasně propustili z vězení, kde si měl odpykat 23 let za vraždu předchozí partnerky Evy (†18), která byla navíc těhotná. Pustili ho po pouhých 11 letech. Přitom už v roce 1990 skončil v kriminále za to, že polil partnerku Zuzanu kyselinou.

Motivem jeho činů byl patrně vždy rozchod, který jeho partnerky iniciovaly. Jinak tomu nebylo ani v případě mladé maminky Evy (†28). „Byli spolu asi tři či čtyři měsíce. Nevíme, jak se seznámili. Prostě sem chodíval. Ze začátku byl mezi nimi partnerský vztah, ale teď na konci ne. Brala ho už jako kamaráda a chtěla od něj jít úplně pryč, přerušit úplně kontakt, měla pochybnosti,“ sdělil slovenskému deníku Nový Čas bratr Evy (†28).

„V sobotu byli ještě v Banské Bystrici. Pak se vrátili do Nové Baně, v neděli odpoledne ho jela zavézt zpět do Banské Bystrice. Měla jít jen na otočku, ale už nepřišla. On to všechno plánoval. Doufám, že dostane doživotí,“ dodal bratr. Po zavražděné Evě zůstaly dvě malé dcerky, o které se nyní rodina stará. Smutnou zprávu jim ještě neřekli. „Chceme jim to říct v co nejkratším čase, ale budeme při tom potřebovat pomoc psychologů. Bude to velmi těžké, jsme ve složité situaci. My jsme vůbec nic nevěděli o jeho minulosti, zdál se normální,“ vysvětlila deníku maminka Antónia.

Mirek byl obviněn z obzvlášť závažného zločinu vraždy a soudce ho v úterý poslal do vazby, aby nepokračoval v trestné činnosti. Miroslav proti rozhodnutí ale překvapivě podal stížnost. 

Video Mirek po propuštění z vězení chladnokrevně ubodal Evu (†28). - TV JOJ

oliiiii3 ( 11. září 2017 20:03 )

Hlavně že ten bejk byl propuštěný, měl tam zůstat,a ne dostat svobodu. Doufejme že tam zajde.

ellenic ( 23. února 2017 10:46 )

Jak někdo může takového vraha hnusného pustit na svobodu . Vraždil jednou, bude vraždit znovu. Chudáci děti, přijít o mámu a ještě za to může takové hovado . Strčit ho do zrušeného dolu ať tam zhyne hladem, dobytek jeden .

steelheart ( 23. února 2017 09:57 )

 žádný vrah nikdy nesmí vylézt z basy! smrt za smrt by bylo adekvátní - už za první vraždu!

tomik007 ( 22. února 2017 21:51 )

Uz jsem myslel ze czapli Topola

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud