Mirek si za vraždu odseděl 11 let: Pustili ho a zavraždil Evu (†28)

Evu zavraždil recidivista Mirek  (Autor: Facebook)
Autor: aba - 
20. února 2017
14:12

Strážníci v Banské Bystrici na Slovensku řeší případ vraždy, ve kterém se pachatel sám přiznal. Miroslav Š. jim na stanici přišel nahlásit svůj hrůzný čin osobně.

Policistům muž řekl, že v penzionu Bella zavraždil ženu. To se jednotka vydala prověřit a opravdu na místě našla tělo mrtvé osmadvacetileté Evy. Miroslav už jednou za mřížemi za vraždu seděl, ve věznici strávil jedenáct let. V létě 2016 byl ale podmínečně propuštěný.

Vražda se odehrála v Banské Bystřici v městské části Radvaň v neděli večer. Podle informací TV Markíza měl muž ženu zavraždit po hádce ze žárlivosti. Miroslava policie zatkla a událost dále prošetřuje.

Gentleman3 ( 8. října 2017 11:42 )

Je zde mala chybicka... Prted propustenim zrejme ruzniu fubnkcionari jako psychologove, sociologove,ped. prac. atd rozhodnou, ze je resocialisovan.Obsem pokud dostal puvodne 11 roku, je to jakjsi malo. Bez púricineni uvedenych zamestnancu min. spravedlnost

alfasamec ( 20. února 2017 15:05 )

Ďjó, Mirek... Za vraždu si odseděl 11 let, tak co? Proč by nemohl vraždit dál, když si svůj trest za vraždu řádně odpykal? K vychovatelům se choval v kriminále slušně, pelech si každé ráno řádně stlal, Volnočasových aktivit v base /pinčes/ se zúčastňoval ä proto byl v base samá pochvala... Až si odpyká další trest za vraždu a pustí ho ven z basy, tak Mirek může klidně vraždit dál, vždyť předchozí vraždy budou výkonem trestu odčiněny... Vždyť je demokracie, tak proč by Mirek nemohl vraždit?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud