Expřítel Míšiny (12) matky osahával moji dceru, říká známá zmizelé dívky

16. 1. 2017
20:11

O tom, co se stalo se zmizelou Míšou Muzikářovou (12), má vlastní teorii! TV Prima se ozvala žena, která tvrdí, že její dceru obtěžoval expřítel matky pohřešované dívky. Dokonce ho kvůli tomu prý vyšetřuje policie. Žena říká, že o tom máma Míši věděla, ale přesto žila s mužem dál.

„Chtěla bych vědět, proč ohledně hledání Michaly nikdo nepoukázal na přítele matky – je to pedofil a vím, o čem píšu,“ napsala žena televizi přes sociální síť. Paní, která si přeje zůstat nejmenována, bydlela i se svou dcerou ve stejném oprýskaném domě jako Míša se svojí mámou. Tehdy tam s nimi bydlel i Otakar S.

Jde o muže, se kterým se zmizelá dívenka často hádala a neměla ho ráda. A žena, která se rozhodla promluvit, se tomu vůbec nediví. Podle ní je muž vyšetřován policií za obtěžování její tehdy dvanáctileté dcery. A to je věk, ve kterém se právě nyní nachází zmizelá Míša.

„Před rokem si udělal Facebook stránku jako třinácti- až čtrnáctiletý kluk a dopisoval si s ní. Pak došlo k tomu, že se jí svěřil, že má strejdu, kterého zná od Míši, a že strejda ji k němu sveze,“ napsala žena. Mladá dívenka na lest skočila a do vozu nasedla. Matce řekla, že bude spát u Míši.

Ženě se to ale nezdálo, a tak ji šla zkontrolovat. Když zjistila, že u Míši není, zavolala policii. „Jezdila s ním v autě. Byla až za Mostem i až za Litvínovem. Nabízel jí peníze, pak po ní šátral, ale v tu dobu mu zavolala policie a on se zalekl. Pak s ní ještě všude možně jezdil a nakonec ji vysadil v Kauflandu v Ústí,“ dodala žena.

Policie případné vyšetřování muže odmítla komentovat. Matka Míši prý o všem věděla, přesto se s mužem dále stýkala. Muž tak žil ve stejné domácnosti. „Je mi to tak líto, ale ti, co znali nebo znají příběh, si na 90 % myslí, že v tom má prsty a holce není pomoci,“ uzavřela žena.

Vše o pohřešované Míše Muzikářové čtěte zde

oxygene.p ( 17. ledna 2017 14:10 )

Ona ta známá asi ví moc dobře , proč nechce , aby se vědělo její jméno. Já si třeba na 90% myslím , že pedofílií trpí hlavně ona , proto poukazuje na jiné. Kdo nejvíc křičí , z toho pedofilie fičí... Myslím , že ji by měla policie hlavně prověřit.

an.manchester ( 17. ledna 2017 00:27 )

 mit tu moc ovlivnit zakony v Cesku dam nechat popravit matku, ktera vedome necha v domacnosti dal pedofila ktery obtezuje jeji dite. Jeho bych odstrelila s ni v ramci zakona trest smrti obema. Pokud se prokaze ze to dite znasilnil a sejmul coz je mozne. Verejna poprava na namesti postupnym strilenim aby si to uzili oba. Pokud se dite najde zive, tak kastrace jeho uplna a jeji sterilizace a rok prace u umirajicich na HIV a on rovnez. POkud odmitnou deset let v base natvrdo. Zakon se s temito uchyly nesmi s....t, matku te zeny - ta vychovala tu nacistickou z...du, ta by mela dostat sto ran bicem kdyz je neprezije taky dobre....

sandrina1982 ( 17. ledna 2017 00:18 )

 Nepochopim urcity lidi,co se smeji cizymu nestesti.Co jste to zac???Ale opravdu!!!Jak by bylo vamm???Taky by jste psali ty samy komentare?Bezte radeji za vlastni rodinou,a tam si muzete zamest pred vlastnim prahem.Idioti co se nudi ...tahnete do prace a nebude cas na kraviny

nika70 ( 16. ledna 2017 23:48 )

Jenže musíme si připustit, že tu mezi námi žijí i sociálně slabí a to i mentálně. Ti mají jiné hodnoty - chlast, cigarety, každou noc jinýho chlapa a dítě je jen jejich překážkou. My "normální" to nemůžeme pochopit. Ale jak vyrůstala ta matka?! Jaké hodnoty si ona odnesla ze své rodiny?! Tady a u jim podobných měla být na pozoru sociálka.

prezny ( 16. ledna 2017 23:28 )

Virtuální srabe, zdegenerováná obludu, víc k tobě není co dodat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud