Míšina matka začala před zmizením dcery nosit růženec: Občas udělá ptákovinu, tvrdí její kamarád

Autor: dce, idh - 
17. 1. 2017
18:04

Míšu Muzikářovou postrádá její rodina a blízcí již sedm dní. Pátrání doposud nebylo úspěšné, policie zoufalé prosí o pomoc možné svědky. Nikdo nechápe, co se v Ústí nad Labem osudný den stalo. Blesku se podařilo kontaktovat Míšinu babičku, která prozradila několik detailů o dění v rodině.

Komplikovaný případ nedá spát snad nikomu v Česku, vrásky přidělává kromě rodiny zmizelé Míši i policistům. V případu je stále příliš otazníků – není ani jisté, kdy přesně Míša zmizela, její telefon byl totiž vypnutý už od úterního večera...

Z diskuzí na internetu je každému hned jasné, že mnoho lidí vážně popudilo chování Míšiny matky. Ta odmítla jakkoliv komunikovat s médii, navíc šokuje i svým profilem na Facebooku. Jako úvodní fotku má snímek Adolfa Hitlera a vystupuje tam pod jménem jeho milenky Evy Braun. Co na to říká babička hledané Míši?

Na otázku, jak vnímá vystupování dcery, řekla: „Nevidím to úplně ráda, ale před časem zase nosila růženec a sháněla modlitební knížky po prababičce.“ Za svojí dcerou stojí a ze zmizení vnučky je zoufalá.

„Je to moje dcera a já ji mám ráda takovou, jaká je. S Míšou to je hrozné, neseme to špatně. Dcera je nemocná, má zánět pohrudnice, a do toho tohle,“ dodala babička pohřešované školačky.

Celou situaci okomentoval i kamarád matky pohřešované dívenky: „Míšina máma je úplně normální holka, která občas udělá ptákovinu. Spousta lidí udělá to, že svoje dítě vyfotí s lahváčem, a nic se nestane. Je to přehnané. K Míše se chovala úplně normálně.“ To potvrdila i rodinná známá.

Claudie ( 3. února 2017 20:36 )

Když zminujete ex přítele Satana toho znám osobně.A vím že byl to super člověk a v životě by nedokázal ublížit dítěti ba naopak.

junkiexl ( 18. ledna 2017 04:26 )

Zvlastni, ze nekdo, kdo byl blazen do ciste rasy, vybral si za manzelku zenskou se jmenem Brown...

blesk_z_cisteho_nebe ( 18. ledna 2017 04:08 )

Syn přítele Evy tvrdí, že matka Míšu nechávala doma večer samotnou často, zatímco sama vymetala hospody.

hejpockej ( 18. ledna 2017 04:03 )

Eva Brown, tak do ni ma paninka pekne daleko. Hitler by si takovyhle plesaty a křivohuby mužatky nikdy nevsiml, toz na pritelkyni Hitlera si muze akorat hrat, chudinka, , maximalne by se u nej chytla jako uklizecka, ale i tak silne pochybuju.

ctenar ( 18. ledna 2017 04:00 )

 Růžence a motlitební knížky nesháněla ta kürva, aby se modlila. Provozovala s drbany satanské mše a panenská krev byla taky potřeba. Dovedu si představit, zbytky ČEHO našli kriminalisté ve sklepě. Ostatky holčičky BEZ LEBKY budou někde na hřbitově v cizí hrobce.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud