Raději zemřel, než by skončil na vozíku: Igor spáchal sebevraždu v lese

Autor: uá - 
22. srpna 2016
19:08

Pořádný šok zažila rodina z Mostu, která se v neděli vydala na houby. Místo hřibů totiž našla mrtvého muže. Policisté včera potvrdili, že šlo o Igora J. (†53), po kterém pátrali od středy. Spáchal zřejmě sebevraždu, protože ho čekala náročná operace nohy a hrozila i amputace.

„Pomozte najít mého tatínka!“ prosila Helena z Mostu. Igor J. (†53) nechal doma dopis na rozloučenou a zmizel. Pátrání skončilo smutně, jeho tělo našli v neděli v lese houbaři. Rodina se o Igora J. bála. „Za jakoukoliv informaci o tátovi budeme vděční. Díky všem, co pomáhají,“ napsala 18. srpna dcera Helena na Facebooku. 

Naplnily se tak bohužel obavy jeho blízkých, kteří se od začátku strachovali o jeho život. Když totiž minulé úterý odešel z domova, nechal dopis na rozloučenou. S sebou si vzal zřejmě i legálně drženou zbraň. O tom, co ho k rozhodnutí skoncovat se životem vedlo, se zatím jen spekuluje.

Údajně měl strach z náročné operace nohy, která ho čekala. Bál se prý, že skončí na invalidním vozíku. Rozsáhlou pátrací akci rozjeli i policisté se psy. Od minulé středy pročesávali v rojnici okolí Mostu, soustředili se zejména na vrch Ressl, kam vedly některé stopy.

Právě tam bylo také v neděli odpoledne jeho tělo skutečně nalezeno. „Mohu potvrdit, že šlo o muže, po kterém policisté několik dní pátrali,“ uvedl včera policejní mluvčí Daniel Vítek. Zda skutečně spáchal sebevraždu, nechtěl potvrdit s tím, že dosud nejsou výsledky soudní pitvy.

ellenic ( 23. srpna 2016 09:10 )

Případnou amputací život nekončí, znám dost lidí v jeho věku, ženy i muže a žijí, i když jsou na vozíku, život jde dál . Člověk se nemá poddávat, vždy se najde řešení. Pokud měl milující rodinu a to podle chování dcery, která ho hledala i pomocí sociální sítě, je zřejmé, tak měl vyčkat na řešení svého zdravotního stavu. Některé nechutné komentáře svědčí o inteligenci pisatelů že, fortun a Hops_alive .

Hops_aIive ( 22. srpna 2016 20:53 )

Přesně! Takhle pojišťovna ušetřila

welcomet ( 22. srpna 2016 19:42 )

To mohl počkat na tu operaci, třeba by hopsal jako laňka, odbouchnout se člověk může vždycky...

fortun ( 22. srpna 2016 19:35 )

Karma ho dostihla, ale stejně se této lekci nevyhne, příště se narodí jako ochrnutý...

ejvm1712 ( 22. srpna 2016 19:34 )

Chudák

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud