Černý den režiséra Chaloupka: Ráno mu zemřel medvěd, pak odsoudili syna

Autor: ljš, zb - 
13. dubna 2016
15:58

Smutná zpráva o uhynutí medvěda Vojty není jedinou ranou, kterou autor večerníčků Václav Chaloupek ve středu prožil. Odpoledne totiž plzeňský soud odsoudil jeho syna, který rozhodně nejde v otcových šlépějích, v případu přepadení pizzaře. Mladík ale nakonec dostal jen podmínku, hrozilo mu přitom 10 let vězení!

Chaloupek mladší přepadl pizzaře s kumpány loni v listopadu. Společně si objednali donášku pizzy, poslíčka pak ale zbili a okradli. Filmařův syn se vše u soudu snažil hodit na své kamarády, přepadený muž ale ukázal přímo na něj.

Přestože bylo přepadení poměrně brutální (Chaloupek pizzaře několikrát udeřil pěstí do obličeje, a pak ho dokonce škrtil) a obviněný už byl v minulosti dvakrát trestán, udělil mu soudce nakonec jen pětiletou podmínku. Mladík se ale také musí podrobit protialkoholní léčbě.

balcarova3 ( 19. července 2016 16:39 )

 p. Chaloupka má smutné období - držím palce at je zase líp!

Karel Svoboda ( 13. dubna 2016 20:47 )

Článek se redaktorům opravdu povedl. Jako občana Berouna mne překvapil hned nadpis, kdy jsem se dozvěděl, že u nás ve městě máme ZOO a po přečtení dalších řádků je ZOO změněno na brněnské medvědárium. Páni redaktoři, Beroun a Brno je velký rozdíl, o rozdílu mezi medvědáriem a ZOO není potřeba ani mluvit.

jentakjen ( 13. dubna 2016 18:33 )

byvalyvoIiccssd4 ( 13. dubna 2016 18:05 )

Až teď mi došlo, že ten medvěd byl nestraník, sorry.

reiva ( 13. dubna 2016 18:04 )

Kolik tedy bylo tomu Chaloupkovi, co zemřel?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud