Jonákovi by dnes bylo šedesát: Přání mu lidé posílají do nebe i do pekla

Jonákovi by dnes bylo šedesát: Přání mu lidé posílají do nebe i do pekla  (Autor: Facebook)
Autor: dce - 
7. března 2016
14:19

Na začátku devadesátých let patřil mezi ty známější osobnosti české společenské scény. Patřil mu známý Discoland, kam se sjížděla smetánka z širokého okolí. Jenže pak všechno krachlo, když dal zabít svou manželku. Necelé dva roky po propuštění zemřel. A dnes by slavil 60. narozeniny.

Ivan Jonák strávil ve vězení za nájemnou vraždu 18 let. Byl propuštěn v dubnu 2014. A ačkoliv doufal, že se bude moci vrátit ke svému starému životu, brzy ho dostihla realita. Starý život se nekoná, Discoland už nikoho nezajímal a Jonák sám měl tolik dluhů, že ho sám provozovat nemohl.

Nakonec diskokrále 90. let dostihlo i zdraví. Zemřel ve středu 24. února. Dnes by oslavil 60. narozeniny. Na jeho facebookovém profilu se hromadí desítky přání se slovy "Všechno nejlepší". Jonák sám už to asi neocení, jistě budou ale jeho blízcí, kteří profil nyní spravují, rádi, že i po smrti, má Jonák stále tolik fanoušků.

"Ivane, k tvým dnešním narozeninám posílám tam nahoru velkou gratulaci. Byl jsi člověk který uměl užívat život naplno, takže určitě bude oslava stát za to i tam nahoře. Za čas budeme slavit všichni společně a ty do tý doby pro nás připravíš překvapení v podobě Heaven či spíš Helllandu, kam se budou stát velký fronty. Nikdo na zemi nevíme, jaké to tam nahoře je, ale když jsi tam teď ty, půjde se nám tam jednou o něco snáze. Odešel jsi tam předčasně, ale tvůj odkaz zůstává," napsal například jeden z "gratulantů".

Vzpomínky i přání k narozeninám mnozí posílají do nebe a někteří i do pekla...

Fotogalerie IVAN JONÁK - nekorunovaný král pražského podsvětí 69 fotografií

starypes ( 7. března 2016 15:09 )

Přání k šedesátce : Chuj s tebou !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud