Domácí masakr v Bílině: Zabil Evu H. (†34) její druh? Podle rodiny ano!

Autor: uá - 
18. května 2014
15:53

Násilnou smrt Evy H. (+34) vyšetřují od sobotní noci kriminalisté v Bílině. Zatím prý jednoznačně nevědí, jak zemřela. Její nejbližší mají ale jasno. Podle nich to byla vražda.

Eva zemřela v bytě v panelovém domě, kde žila se svým přítelem Milanem O. Byla pobodaná. „Určitě se pohádali kvůli penězům. Je to alkoholik, denně vypije láhev vodky,“ řekl Evin otec Josef. „Byla zajištěná, měla byt, měla všechno. Jenže se zamilovala a odešla za ním. Neviděli jsme to rádi. Nedala si ale říct,“ dodal se slzami v očích.

Osudného dne byla Eva, po které zůstala dcera (16), u rodiny v Novém Boru. Ráno si vybrala peníze a vlakem odjela do Bíliny za druhem. „Večer jsem jí volal, odmítla ale hovor. To už se tam něco zlého dělo,“ dodal její otec.

Podle policie zatím není jasné, co se v bytě odehrálo. Rodina Evy je přesvědčena, že ji Milan O. zabil kvůli penězům, které mu nechtěla dát. Ve hře je prý ale i verze, že se v hádce bodla sama. „Soudní lékař nemohl potvrdit ani vyloučit cizí zavinění. Proto byla nařízena soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčkové. Druha Evy Milana policisté zadrželi, žádné obvinění zatím ale nepadlo.

zaneta123 ( 19. května 2016 00:20 )

rasisti jste především vy ... už jen to co tu píšeš naznačuje že si nevzdělaný debílek co se potřebuje ukázat před světem jaký není drsný chlap a doma se schováva pod sukni svojí ženě ....

zaneta123 ( 19. května 2016 00:17 )

jste uplně ujetý lidi nikdy se nikomu nepřeje smrt at je to čech nebo rom nebo větnamec ale vy češi jste prostě uplně bez mozku ....byla to mladá žena a ikdyž sem jí neznala tak rodině upřímnou soustras a vy (hovada) co píšete cigáni se zabijej jen tak dál si pořádně rozmyslete nejdřív co vypustíte stěch vašich hub...

albertkadlec ( 22. května 2014 23:27 )

Jak tak koukám, tak jsem asi jediný, kdo ji tady znal. Dokud žila v Novém Boru, vídal jsem jí několikrát denně. Byla to hodná, milá ženská od pohledu. Její dcera je celá po ní, moc milá. Když jste ji neznali, držte prosím hubu.

123automobil ( 22. května 2014 13:07 )

123automobil ( 22. května 2014 13:06 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud