Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Táta má dítě s dcerou, říká jim vnoučata!

Vlastní táta Ivaně F. udělal dceru a syna, ve kterých má zároveň svá vnoučata. A pro mladou ženu jsou její potomci současně nevlastní sourozenci.
Vlastní táta Ivaně F. udělal dceru a syna, ve kterých má zároveň svá vnoučata. A pro mladou ženu jsou její potomci současně nevlastní sourozenci.  (Autor: Jitka Žigová)
Autor: Jitka Pecharová, apk - 
30. června 2011
11:36

Perverzní milence na útěku před spravedlností hledá policie po celém Česku. Soud v Ústí nad Orlicí odsoudil už v lednu trestním příkazem Michala F. (45) a jeho vlastní dceru Ivanu F. (23) z Orlickoústecka za to, že po smrti matky mladé ženy začali spolu intimně žít a zplodili dvě děti, holčičku (2) a chlapce (1). Rozsudek, který padl v neveřejném jednání bez jejich účasti, se však soudci nepodařilo dvojici doručit. Povedená rodinka totiž zmizela neznámo kam.

S případem jsou veliké problémy. „Protože se standardně poštou a pak ani policii nepodařilo písemné rozhodnutí soudu otci a jeho dceři předat, musel být samozřejmě vydán příkaz k celostátnímu pátrání po nich,“ řekl Jiří Procházka, předseda trestního senátu soudu v Ústí nad Orlicí. Kvůli neúspěchu doručení soudní zásilky nemůže zatím veřejnosti sdělit, jaký trest dvojice dostala.

Mohly by to být až tři roky nepodmíněně. O perverzní dvojici se policie začala zajímat loni v létě na podnět lidí z Choceňska, kde v té době otec s dcerou žili. Působili na první pohled dojmem, že spolu něco mají. Tehdy se dvojici podařilo Blesku najít ještě před tím, než ji vyslechla policie. Nařčení označili za pomluvy.

„Navenek to může vypadat, že spolu něco máme, protože nás lidi stále vidí pohromadě. Já ale dceři jen pomáhám s vnoučaty,“ řekl Michal F. „Mám muže, je v Anglii a vydělává, proto není s dětmi,“ řekla dcera. Policie u nich ale nařídila genetické testy, které ukázaly, že lhali. Vlastní táta Ivaně F. udělal dceru a syna, ve kterých má zároveň svá vnoučata. A pro mladou ženu jsou její potomci současně nevlastní sourozenci.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání