Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Holanďanka (12) porodila dítě svému otci!

ilustrační foto. Dívka porodila dítě vlastnímu otci.  (Autor: isifa.cz)
Autor: evak, cas.sk - 
5. dubna 2011
21:48

Dívka (12) porodila na školním výletu. Už kvůli tomu obletěla zpráva celý svět. Nyní ovšem vyvstaly nové informace, že dítě počala se svým otcem. Ten byl vzat do vazby.

Dívka z holandského města Groningenu připravila učiteli velmi nepříjemné překvapení na školním výletu. V průběhu exkurze ji přepadly velmi silné bolesti. Učitel nechtěl nic podcenit a přivolal záchranku. Lékaři přijeli k již rozjetému porodu.

Na dvanáctileté dívce nikdo po celou dobu těhotenství nepoznal, že by byla těhotná. Po porodu má mladá rodička nad sebou a dítětem dohled sociálního pracovníka. Hned na to se také začalo vyšetřovat, kdo je otcem dítěte.

Podle prohlášení státní prokuratury vzali v úterý do vazby dívčina otce (52). Je podezřelý ze sexuálního zneužívání vlastní dcery. Podstoupil testy DNA kvůli určení otcovství u novorozence. Ty potvrdily, že je skutečně otcem i dědečkem zároveň. Dvanáctiletá dívka se nyní nachází v pěstounské péči.

jakub-moravec ( 9. dubna 2011 02:34 )

alfo, to ale nebyla zrovna pěkná poznámka, tím jste se dostal na úroveň toto otce-prasáka. Dcera ve 12 letech nic neví o tom proč a co a jak to s ní její táta provádí, a vaše poznámka že "držela a přirážela" je krajně nevhodná.

jakub-moravec ( 6. dubna 2011 02:04 )

Otec dcery je prase a zavřel by ho do prasečího chlívku a tam by měl doživotní vězení s ostatníma prasatama. Pak jen třeba dát pozor, aby vepřové kýty nebyly právě z něho

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud