Zloděj do sebe „otočil" lahev vodky v krámě, ženu zlákaly drobnosti: Hrozí jim tvrdé tresty

Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: mat - 
23. března 2020
11:28

Pořádně se přepočítala mladá žena (23), jejíž oblíbenou činností je nakupovat za pět prstů. V brněnském obchodním domě sebrala několik drobností, jenže ji dopadla pozorná ostraha. Žena si pořádně zavařila, v době nouzového stavu ji totiž může soud poslat až na 8 let za mříže.

„Lapená výtečnice se k několika drobným krádežím za pár stokorun přiznala. Policisté však záhy zjistili, že zkušená zlodějka byla za obdobné činy v několika sousedních státech opakovaně odsouzena,“ upozornil policejní mluvčí Petr Vala.

Krádeží se dopustila v uplynulých třech letech, na její krádeže se při vyšetřování automaticky pohlíží jako na trestný čin. „Přitěžující okolností navíc bylo i to, že se zlodějny dopustila v době vyhlášeného stavu nouze,“ podtrhl policista.

Vodku vypil mezi regály na ex

Hrozba dlouhého pobytu v base se vznáší i nad nenechavcem (42), který v obchodě sebral láhev vodky a na místě ji vypil. Prázdnou láhev pak drze vrátil do regálu. „Za obdobné jednání byl muž v minulosti už trestán. Kriminalisté proto podali podnět k návrhu na vzetí do vazby,“ řekl mluvčí.

VIDEO: Strážníci v Brně lapili duo lupičů, kteří napadli prodavačku.

Video Brněnští strážníci zadrželi dvojici lupičů, kteří po krádeži zaútočili na prodavačku. - Městská policie Brno

zfloyd ( 23. března 2020 12:19 )

no asi měl velkou žížeň

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud