Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Cyril Svoboda prohrál a končí v čele lidovců

Autor: šim - 
29. května 2010
17:42

Neúspěch strany KDU-ČSL v parlamentních volbách znamená konec Cyrila Svobody v čele strany. „Je to velká prohra a je to prohra Cyrila Svobody,“ pronesl dosavadní lidovecký lídr na tiskové konferenci.

Prohráli jsme závažnou bitvu, vina je i na mně, a proto jsem se rozhodl rezignovat na svou funkci. Je nutné okamžitě svolat sjezd a zvolit nové vedení. Já kandidovat na předsedu už nebudu,“ prohlásil Cyril Svoboda na tiskové konferenci v momentě, když bylo sečteno 97 % všech okrsků a KDU-ČSL v tu chvíli měla 4,4 % hlasů, tedy stejné množství jako Zemanova SPO. Také Zeman ohlásil, pokud se jeho strana nedostane do poslanecké sněmovny, tak se své funkce v čele SPO vzdá.„Chci poděkovat všem voličům. Ale není to konec. Je to začátek nové doby. Je čas ke změně strany,“ řekl očividně zklamaný Svoboda.

russoo ( 29. května 2010 18:30 )

Je tu pár kladů a změn po těchto volbách.Konec zelenejch a KDU-ČSL první a hlavně druhá jmenovaná strana se chovala jako prodejná děva.Nebylo na naší politické scéně strana se kterou by nešla do koalice.Kdo nezapomíná tak ví, že to byly hlavně Komunisti,ČSSD,ODS tedy strany úplmě odlišné.Díky bohu, že Cyrílek zakončil přežívání těchto prodejnejch lumpů na naší pol. scéně.SNAD UŽ NIKDY VÍCE!

bagr1946 ( 29. května 2010 18:21 )

JO >JO.BOLO UZ NA CASE STAL ZA H***O O.K.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa