Zemanova polonahá útočnice jde před soud. „Sextremistka“ chce veřejné jednání

Autor: jer, ČTK - 
14. 1. 2018
15:00

Ukrajinské aktivistce Anželině Diašové, která v pátek ve volební místnosti v pražských Lužinách polonahá vyběhla před prezidenta Miloše Zemana, pražský soud uložil tři měsíce vězení s roční podmínkou. Čeká ji také roční vyhoštění ze země. Aktivistka hnutí Femen uvedla, že se cítí být nevinná. Novinářům to sdělila advokátka aktivistky Lucie Hrdá. Rozsudek je pravomocný.

„Sedmadvacetiletá žena rozhodnutí soudu přijala, aby se mohla co nejrychleji dostat domů na Ukrajinu,“ řekla novinářům Hrdá.

Žena mínila protest jako pokojný, nikomu nechtěla ublížit. Podle jejího názoru by čeští občané mohli opakovaným zvolením Zemana ohrozit suverenitu českého státu, protože současný prezident je ve vleku ruského prezidenta Vladimira Putina, řekla už dřív její obhájkyně. Žena se v pátek k Zemanovi vrhla s výkřiky „Zeman, Putin's slut“ (Zeman, Putinova děvka), stejné heslo měla napsané na těle.

Kriminalisté případ řešili ve zkráceném přípravném řízení, což podle trestního řádu znamená, že žena nebyla obviněna. Součástí prošetřování případu bylo zjišťování původu novinářského průkazu, na základě kterého se žena do volební místnosti dostala. „Detektivové oslovili konkrétní zahraniční redakci, která jim potvrdila, že sedmadvacetiletá žena není a ani nikdy nebyla jejich zaměstnancem,“ řekl v sobotu mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Hrdá řekla, že její klientka by uvítala, aby bylo soudní řízení veřejné.

Video Celý záznam s titulky: Na Zemana vystartovala polonahá aktivistka a křičela, že je prezident Putinova děvka. Zemana odvedla ochranka viditelně otřeseného - Jan Jedlička
1080p 720p 360p

Hnutí Femen vzniklo v roce 2008, proslulo akcemi polonahých aktivistek nejen na Ukrajině a v Rusku, ale také na západě Evropy. Hnutí se na svém webu hlásí k boji za práva žen s cílem „úplného vítězství nad patriarchátem“, ale nepovažuje se za feministické. Své členky označuje za „sextremistky“.

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Autorské komentáře k volbám prezidenta ČR čtete na Reflex.cz

Doporučujeme
alex0800 ( 15. ledna 2018 08:37 )

Zajímavé.. Ukrajinka z Afriky ;-) Ale to pomiňme.. Fascinující je, že kdyby byla zemi "svobody a demokracie" (myšleno kolonialistické USA), tak by při takovém útoku na prezidenta byla zastřelena.. Nikdo by zkrátka neriskoval.. Je to logické, USA prezident má vždy na rukou krev milionů mrtvých kvůli barevným revolucím, kterými rozkládají celý svět.. Porošenko již vyváží Banderovské krásky Ovšem v ČR, která se nechá od US loutek jen rozkrádat.. Která si nechá implementovat agenty CIA do postů ministrů, očišťuje zločince jen proto, že byl milencem "hrdinného" ulhaného prezidenta, který z balkonu Melantrichu jen vědomě lhal občanům státu, který nechal rozkrást pro své páníčky.. A dnes z něj děláme ikonu pravdy a lásky.. I když šlo o luciferiána, který nenáviděl lidi a především tento národ a jeho lid.. Nebo nikdo neznáte to staré video, kde hájí STBáka za opravu Lucerny a nadává lidu této země? https://vimeo.com/247997818 Co jste chtěli po synkovy kolaboarntů, kterým byla Lucerna zabrána za demokratického státu roku 1947, stejně jako Knížeti.. A po Sametu byl jejich jedinou starostí, návrat kolaborantům zabavených majetků a PROLOMENÍ BENEŠOVÝCH DEKRETŮ !!! Dnes volíte jejich následovníky alias loutky sudettenlandsmanchaftu, tedy Drahoše a jiné sluníčkářské blázny milující krev a smrt.. Oni ho milují, jako On je nenávidí.. Zednářské i luciferiánské loutky toto znají;-) A stejně to nechápou.. A přitom je význam tak primitivní.. Co by dnes řekl Klíčník, který již si užívá tu svou věčnost;-) Věčné utrpení se to zove;-)

tomik007 ( 14. ledna 2018 18:13 )

Ma nakroczeno na primatorku BRNA

balika ( 14. ledna 2018 17:56 )

Je to Sorosova děfka, tu už potrestala příroda, je ošklivá jak perdel.

MarkusHermann ( 14. ledna 2018 17:51 )

Jen ji napalte maximálně možný trest.

majojo ( 14. ledna 2018 16:44 )

Jo, tak ona si carevna ještě bude diktovat, kde a jak chce být souzena? Jméno soudce, kterého si přeje, nesdělila, stejně jako koho chce mít v porotě?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa