I když Alice Bendová (45) či Míša Maurerová (39) už mají dávno Vánoce připravené, a dokonce už mají i ozdobený stromeček, známý tanečník je v tomto ohledu dost pozadu. S partnerkou, herečkou Lumírou Přichystalovou, je tak podle všeho čekají dost skromné svátky. 

„Náš Betlém. Všechno na poslední chvíli," smála se krátkovlasá kráska známá ze seriálů Tátové na tahu či Život a doba soudce A. K. 2 na sociální síti a pochlubila se fotkou, na které má místo pořádně velké živé jedle jen drobounkou hračku stromečku a místo tradičních jesliček a tří králů jen dvě figurky - růžového koníka s fialovou hřívou a skleněnou kočkovitou šelmu. „Přijel i Baltazar," vtipkovala, když našla i hračku Bleska McQuenna z animáku Auta. Zřejmě se řídí heslem, že méně je více.

Její pozdní a minimalistickou snahu o vánoční výzdobu na Instagramu okomentovala i manželka Radka Bangy (36) z Gipsy.cz Veronika: „Největší frajeři jste." Nadšená byla i někdejší taneční partnerka Marka Taclíka (45) ze Stardance Martina Marková (26). „Inspirovala jsi mě. Hoď sem ještě nějaký dárek a strom a mám vystaráno."

„Dárky ještě nemám! Neblázni," ujistila ji ale divadelní herečka a partnerka Ondera, která už tak má na shánění jen posledních pár dnů. Ostatně on na tom asi nebude o moc lépe, když ho až do minulé soboty zaměstnávala spolupráce na StarDance, kde sice letos netančil, ale měl na starosti odborný dohled nad páry a jejich choreografiemi. Navíc má před sebou ještě vánoční taneční soustředění na Konopišti, kde mu bude mezi svátky dělat společnost kolega Marek Zelinka (31).

Štědrý den snad ale přece jen stráví se svou láskou v jejich společném bytě. Dvojice si jistě předá i nějakou tu drobnost ze srdce, ale hlavně si bude užívat vzájemné blízkosti. To je zřejmě pro tanečníka, který ve StarDance tančil například s Danou Batulkovou (60) či Kateřinou Baďurovou (36), to nejdůležitější. Zvlášť poté, co mu nevyšel osmiletý milostný (a navíc desetiletý pracovní) vztah s Lucií Hunčárovou (33). Po stěhování do společné domácnosti se místo zásnub na jaře 2017 rozešli a blondýnka vzápětí přiznala, že je zamilovaná do Itala Emanuela Ridiho (44), s nímž se seznámila právě ve StarDance.

VIDEO: Hořkost z rozchodu s Hunčárovou, kterou mu přebral Ital Ridi, už hodil za hlavu! Miluji herečku a zařizujeme byt!

Video
délka: 01:57.91

Tanečník, kterému holku přebral kuchař Ridi, Onder: Miluji herečku a zařizujeme byt! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
76 fotografií