Natáčení svátečního dílu se konalo v říjnu a trvalo 30 hodin. A zatímco všude kolem se rozprostíralo krásné babí léto, v Ulici sněžilo.

OSAMĚLÁ MILENKA

Šárka (Malvína Pachlová) je až po uši zamilovaná do Martina Maléře (Tomáš Dastlík). Je jim spolu hezky a ona by s ním samozřejmě chtěla strávit Štědrý den. Jenomže Martin je ženatý, Vánoce bude logicky trávit s rodinou, jiná varianta ani nepřipadá v úvahu, a Šárka to moc dobře ví. Prožít Štědrý večer v prázdném bytě ale nechce. Co se stane v Coolně, kde narazí na další dva vztahové zoufalce Bruna (Jaroslav Blažek) a Hermana (Jan Holík)?

ITÁLIE U KNOBLOCHŮ

Miloš Knobloch (Jiří Štrébl) si zase koleduje o průšvih. Nákupy dárků nechal na poslední chvíli, a tak má na Štědrý den pěknou honičku. To je pochopitelně voda na Evin (Vanda Hybnerová) mlýn a dojde na scény jako z italského filmu. Miloš doufá, že mu zadek zachrání kamarád Bedřich (Adrian Jastraban), ten ale má svých starostí dost. U Knoblochových tedy bude o Vánocích pěkně veselo. Jak přežijí Štědrý večer? A jak jej prožije Bedřich, který zůstal úplně sám?

JEŽÍŠEK ZVONÍ VÍCKRÁT!

Seriálový syn Miloše Knoblocha byl dosud takovou „paní Colombovou“. Miloš o něm mluvil často a rád, nikdo ho ale od narození neviděl. Až teď. Miloška ztvárnil Lukášek Masár, který jako by svému seriálovému tatínkovi z oka vypadl. Jeho rodiče díky tomuto natáčení stáli před nelehkým úkolem: jak malému rošťákovi s každou další klapkou vysvětlit, že tady zvoní Ježíšek hned několikrát? Stejně tak poprvé uvidíme současný Knoblochovic byt.

Speciální díl Ulice hledejte od 21. prosince na portálu NovaPlus.cz.

Video
délka: 00:00
1080p 720p 360p

Štědrý den v Ulici? Speciální díl uvidí jen někteří diváci! TV Nova

Fotogalerie
18 fotografií