28. únor 2020
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Adventní kalendáře plné kosmetiky! Kde je letos seženete?

/
 • ...
  ... (istock.com)
  19. listopadu 2019 ● 06:00

  Adventní kalendáře nemusí být pouze plné čokolády! Udělejte si radost a odstartujte letošní advent s kosmetikou! Nejenom, že nebudete mít výčitky svědomí, ale navíc se vám s kosmetickými produkty budou chladné dny snášet mnohem lépe! Jaké adventní kalendáře s kosmetikou teď najdete v obchodech?

  Bez adventního kalendáře by to nebyly ty pravé Vánoce! Souhlasíte? Letošní Vánoce si můžete ještě více zpříjemnit s těmi kosmetickými! A nezapomeňte, že smíte otevřít pouze jedno okénko denně! Které adventní kalendáře s kosmetikou nás nadchly nejvíce?

 • 1.

  Adventní kalendář essence, 688 Kč

  Adventní kalendář essence spread the magic! přináší pečlivě vybrané produkty a dárky, které vám zpříjemní čekání na Štědrý den! Těšit se můžete na třpytivý rozjasňovač, červenou rtěnku nebo voňavé koupelové bomby!

  Adventní kalendář essence, 688 Kč

 • 2.

  Adventní kalendář Douglas, 699 Kč

  Růžový adventní kalendář parfumérie Douglas je pro ženy jako stvořený! Každé okénko ukrývá poklad ve formě dekorativní kosmetiky, která z vás na Štědrý den udělá princeznu! Těšit se tak můžete například na řasenku, lak na nehty, rtěnku, tužku na oči nebo rozjasňovač.

  Adventní kalendář Douglas, 699 Kč

 • 3.

  Adventní kalendář Nivea, 799 Kč

  Také milovníci kosmetiky Nivea si mohou letos zpříjemnit hektický předvánoční čas formou adventního kalendáře. Za okýnky se ukrývá jak vlasová, tak tělová a pleťová kosmetika. Určitě vás potěší pečující tělové krémy, sprchové gely, ale najdete v něm také mycí houbu, holítko nebo pilník.

  Adventní kalendář Nivea, 799 Kč

 • 4.

  Adventní kalendář Sephora Collection, 1090 Kč

  Banda tučňáků dorazila do Sephory! Zkraťte si čekání na Štědrý den zábavným objevováním čtyřiadvaceti pečlivě vybraných produktů, díky kterým budete během čekání na Ježíška pohádkově krásná. V kalendáři na vás čekají masky, rtěnka nebo balzám na rty.

  Adventní kalendář Sephora Collection, 1090 Kč

 • 5.

  Adventní kalendář Yves Rocher, 1290 Kč

  V adventním kalendáři rostlinné kosmetiky Yves Rocher najdete mini produkty z péče o pleť i tělo, ale také dekorativní kosmetiku a vůně. Kalendář je navíc vyrobený ze 100% recyklovatelného materiálu, můžete ho modelovat podle nálady, nechat okénka pohromadě nebo jednotlivě schovat a díky praktickému otevírání ho můžete znovu použít.

  Adventní kalendář Yves Rocher, 1290 Kč

 • 6.

  Adventní kalendář Maybelline, 1390 Kč

  Adventní kalendář plný laků na nehty, řasenek, rtěnek a tužek na oči je snad sen každé z nás a díky adventnímu kalendáři Maybelline se vám lehce splní! Všechny tyto produkty vám zpříjemní zimu a na Štědrý den budete neodolatelná!

  Adventní kalendář Maybelline,1390 Kč

 • 7.

  Adventní kalendář Rituals, 2390 Kč

  Adventní kalendář značky Rituals je balen ve zlaté dárkové krabici s červenou stuhou a po otevření si ho můžete složit do 3D kalendáře ve tvaru vánočního stromečku. Balení obsahuje dokonce i svítící řetěz! Mezi voňavými překvapeními na vás čekají tělové pěny, tělové krémy, svíčky nebo vonné tyčinky.

  Adventní kalendář Rituals, 2390 Kč

   

 • 8.

  Adventní kalendář Sothys, 2890 Kč

  Opravdu luxusní Vánoce zažijete s kosmetikou Sothys! Nechte se v předvánočním shonu hýčkat jejich nejlepšími produkty, abyste na Štědrý den mohla zazářit! Adventní kalendář seženete v salonech Sothys, ale na nic nečekejte! Je jich omezené množství!

  Adventní kalendář Sothys, 2890 Kč

 • 9.

  Adventní kalendář Lumene, 3079 Kč

  Kosmetický adventní kalendář Lumene 24 Arctic Beauty Treasures obsahuje čtyřiadvacet top produktů z pokladnice této značky. Můžete se tak těšit na šestnáct bestsellerů z pleťové kosmetiky a na osm make-up bestsellerů.

  Adventní kalendář Lumene, 3079 Kč

   Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy