Informaci o tragédii přijali policisté v úterý zhruba v půl desáté ráno, k vraždě mělo dojít v malé obci na Klatovsku. Policie přesné místo neurčila. „Na místo ihned vyjeli klatovští policisté a kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová. 

Zatím potvrdili to, že po násilném útoku na místě zemřelo nezletilé dítě. „Podezřelého muže, který byl zraněn, si převzali do své péče zdravotníci a letecky jej transportovali do nemocničního zařízení,“ dodala mluvčí. 

Podle informací CNN Prima News měl být muž právě otcem zavražděného dítěte. Ten se po činu údajně pokusil o sebevraždu a skončil v kritickém stavu v nemocnici. Útočit měl podle serveru novinky.cz nožem, chlapci mělo být čtrnáct let. 

Kriminalisté čin vyšetřují jako vraždu, zatím jsou však na počátku vyšetřovaní. „S ohledem na samotný počátek prověřování a probíhající úkony trestního řízení není možné poskytnout k případu žádné bližší informace,“ zakončila Burešová.