V TOWER, Prague je revoluční a hlavně zcela jiné bydlení, než známe. Špičkové technologie zajišťují ekologický chod celé budovy, ale také výrazně snižují provozní náklady bytů. „Máme v bytě velmi příjemně, ať už v zimě, nebo teď, když je venku skoro nesnesitelné teplo. A to díky nejnovějšímu systému chladících stropů. Navíc díky filtraci, která se používá i v nemocnicích, se dovnitř dostává čerstvý vzduch bez prachových a pylových částic, což představuje skvělý komfort pro naše alergické dítě,“ říká jeden z rezidentů.

Další zásadní odlišností je úroveň a kvalita servisu a služeb. Speciálně vyškolený personál, který je k dispozici 24 hodin denně sedm dní v týdnu, je nápomocen rezidentům v nejrůznějších oblastech běžných přání, ale i mimořádných potřeb. Samozřejmostí je přebírání doporučené pošty, zajištění úklidu a oprav v bytě. Personál ovšem také na přání zařídí vyžehlení košil, objedná čistírnu, zalévání květin v době dovolené, či vyvenčí čtyřnohého mazlíčka v době vaší dlouhodobé pracovní cesty. Jedná se o podobné služby, které známe z filmů či 5ti hvězdičkových hotelů. Část vyvolených to teď může zažít ve vlastním bytě v srdci Evropy.

Investor “Véčka” se učil od developera úspěšných rezidenčních mrakodrapů na New Yorském Manhattanu. Ten je jakýmsi pionýrem právě v poskytování prvotřídních služeb a concierge servisu u rezidenčního bydlení. Právě dokonalý servis se tak stal jedním z pomyslných pilířů V TOWER, Prague. A kolik stojí tenhle luxus? „Navzdory špičkovému servisu nejsou poplatky nijak astronomické. Dům byl projektován, aby splnil nejpřísnější LEED Platinum Certifikaci (certifikace zelených budov; poznámka redakce). Za svůj 160 metrový byt platím 15 200 Kč měsíčně, tedy 95 Kč za čtvereční metr, a to včetně topení a chlazení, poplatků za klubové patro včetně bazénu a sauny, concierge a všech dalších služeb, kromě vlastní elektřiny a internetu,“ vysvětluje jeden z nových majitelů bytu.

Fotogalerie
9 fotografií