Uvedená data zveřejnila britská televizní stanice BBC. Díky špatnému životnímu stylu tito lidé velmi často vážně onemocní například cukrovkou, kardiovaskulárními chorobami nebo obávanou rakovinou.

Pohyb a zdravá strava

Pro naše zdraví je velmi důležitý pohyb, zdravá strava a co nejméně stresu. Podle zkušeností odborníků jsou chroničtí lenoši mistři výmluv, proč se nemají zvedat ze svého oblíbeného gauče. Přitom by jim stačilo jen zhruba 3 hodiny týdně pracovat na zahrádce, jezdit na kole nebo rychlou chůzí dojít do práce. Předešli by tak řadě nemocí.

Líní i v kuchyni

Líní lidé se obvykle i špatně stravují. Nebaví je stát u plotny, proto s oblibou konzumují polotovary, uzeniny nebo smažené pokrmy, které jsou připravené bez větší námahy. Nadměrná spotřeba přepáleného tuku a polotovarů s konzervanty u nich posléze způsobuje nemoci, jako jsou nádorová onemocnění tlustého střeva, infarkt nebo zanesení cév.

Rakovina – nemoc z lenosti a nadbytku?

Odborníci se shodují, že s nadbytkem převážně nezdravého jídla, alkoholu, kouření, stresu a pohodlného života souvisí také čím dál častější výskyt rakoviny. Vyšší riziko onemocnění pak zaznamenávají u lidí nad 50 let.

Imunitní systém především starších lidí se obvykle už neumí bez problémů vypořádat s dlouhodobým působením výše zmíněných negativních faktorů a selže. Pro nemocné pak začíná dlouhá a bolestivá cesta k uzdravení.

Za vším hledej imunitu

Dnes se vědci shodují, že společným jmenovatelem rakoviny je snížená protinádorová imunita, která umožní patogenním buňkám nekontrolovatelné bujení. Dokud je imunitní systém člověka silný a v pořádku, pak se sám postará o narušené buňky, které včas a bez následku zlikviduje. Jestliže imunitu oslabíme například dlouhodobým stresem, špatnou životosprávou, naprostou absencí pohybu nebo jiným vnějším vlivem, může bohužel dojít k onemocnění.

Ovosan naděje pro nemocné

Ovosan je doplněk stravy určený pro přirozené posílení imunity nebo jako podpůrný preparát v boji proti rakovině. Představuje velkou naději v boji proti onkologickým onemocněním a recidivám nádorových onemocnění.

Jedná se o přírodní přípravek obsahující směs biologicky aktivních fosfolipidů BAF®. Přirozenou cestou nastartuje imunitní systém pacienta, který vyhledá narušené buňky, zničí je a postiženým místům pomůže v jejich regeneraci. Ovosan není návykový a nemá žádné vedlejší účinky.

Jako jednu z účinných látek využívá biologicky aktivní fosfolipid PNAE objevený v roce 1982 v Československé akademii věd. Následně byl zahájen výzkum této nadějné substance získávané z kuřecích embryí. Výsledkem výzkumu vědců byl patent ether-fosfolipidu PNAE s protinádorovým a preventivním účinkem. Ovosan posiluje šance nemocného v boji s rakovinou.

Více na www.ovosan.cz

TOPlist