Internetové forum Microsoftu zaplavila vlna rozzlobených vzkazů. Mnozí uživatelé emailové schránky Hotmail totiž přišli o všechnu svou poštu i uložené kontakty. Technici o problému údajně ví a pracují na jeho nápravě.

Zatím se neví, kolik lidí událost zasáhla. Na foru však naleznete několik stovek stránek plných stížností a žádostí o nápravu. Celosvětově dle comScore Inc emailovou schránku na MSN používá 360 milionů uživatelů.

"V tuto chvíli se zdá, že tento problém zasáhl omezený počet lidí. Microsoft spolupracuje s jednotlivci, které tento výpadek zasáhl. Zákazníkům se omlouváme za jakékoliv nepřijemnosti," citoval server DailyMail slova tiskové mluvčí Microsoftu Catherine Brooker. Ta odmítla přiblížit, co problém vůbec způsobilo.