Podle ženy, která si nepřála být jmenována, byl Natsupon známý tím, že ráno do internetové přišel jako první a strávil v ní celý den hraním online videoher. Když si majitelka všimla, že se ani na chvíli nešel projít, jak běžně dělal, šla ho zkontrolovat.

Myslela si, že se soustředí na hraní

Šla jsem za ním a mluvila na něj, ale neodpověděl. Myslela jsem, že se soustředí na hru. Muž, který seděl vedle něj, navíc řekl, že ho před chvíli viděl, jak vypnul větrák, tak jsem to nechala být a vrátila se na svoje místo,“ vypověděla žena podle serveru Viralpress.com.

Když si za čtyři hodiny všimla, že je divně zhroucený a nehýbe se, uvědomila si, že je zle. „Měl problémy se srdcem a vysokým tlakem několik let. Byl velmi znuděný a videohry byla jediná věc, která ho činila šťastným, tak jsem ho nezastavila,“ pokračuje majitelka.

Závislost na hraní

Věděla jsem, že je závislý, ale netušila jsem, že ho to může zabít,“ uzavřela provozovatelka internetové kavárny vyprávění o smutném konci hráče. Dlouhé vysedávání u počítače a zjištěné zdravotní problémy se podle všeho podepsaly na smrti muže.