Pražský hokej pláče: Tomáš (†27) vjel i s motorkou u lomu Amerika pod kola teréňáku

Autor: dce, ČTK - 
10. 4. 2019
19:14

Smutné chvíle prožívají hokejisté z pražského Fanklubu Lev - jejich spoluhráč a kamarád Tomáš S. (†27) zemřel při těžké dopravní nehodě. Na svém motocyklu vjel přímo pod kola velkému osobnímu autu. Ani rychlý zásah lékařů mu už nepomohl.

Střet motorkáře s protijedoucím vozidlem u obce Mořina na Berounsku skončil v neděli v podvečer tragicky. Mladý muž zraněním na místě podlehl. "Motorkář, ročník 1991, vjel do zatáčky, kde se následně střetl s osobním vozidlem, které jelo proti němu," popsala policejní mluvčí Vendulka Marečková nehodu. Test na alkohol u řidiče osobního vozidla byl negativní.

Motorkářem na černém Harley byl Tomáš S. z řad hokejistů Fanklub Lev Praha. Ti už se k tragédii vyjádřili na svých webových stránkách. "Navždy budeš v našem srdci, hrozně moc nám chybíš a nikdo z týmu tomu nechceme věřit, je nám to tak líto, tak moc, nikdy nezapomeneme na tvůj úsměv, na tvou lásku k hokeji, k týmu, tvou péči o nás kamarády, byl jsi ten nejlepší člověk, kterého jsem v poslední letech měl možnost potkat a navíc jsi byl můj kamarád, nemohu věřit, že už tu s námi nikdy nebudeš," napsal Tomášův trenér.

Číslo 55, které Tomáš nosil na dresu, bylo vyřazeno a bude už navždy patřit jen jemu. "Měl nejpoctivější docházku z týmu Fanklubu Lev Praha za poslední tři sezony, a po něm tak bude pojmenovaná individuální trofej pro oddané hráče, protože tím Tomáš byl nejvíce ze všech."

slavnar ( 11. dubna 2019 22:50 )

slavia v prvni lize, sparta se na posledni chvili zachranila pred play out aby zahy vypadla v predkole. myslim si, ze prazsky hokej plakal uz pred touto smrti.

mislivec ( 11. dubna 2019 22:11 )

Já ještě nevyděl motorkáře co by dodržoval předpisi. Možná dětci na babetě nepřekračujou povolenou rychlost, to je tak všechno. Ale běda jak se na to upozorní, hned je z jejich strany zle.

titan33 ( 11. dubna 2019 14:54 )

v žádném případě, ale jsou i jiní motorkáři co dokážou mě oslnit ladnou jízdou v zacpaném pruhu aut na dálnici, nikdy mě žádný motorkář neohrozil, mají ode mě v těch helmách ve vedru a oni mě u otevřenýho okénka auta, vždy je pozdravím a to je celý

offline ( 11. dubna 2019 14:46 )

Motorkář?

titan33 ( 11. dubna 2019 13:45 )

šmankote ty seš blbá a ještě zeptej tisíkrát jak to teda bylo, panikářko z motorkářů, sejme tě i blbec u krajnice v autě na kolech , ty čisté zlo! fuj taxl na tvou blbostí

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud