Ashley Grahamová se dlouhodobě snaží bojovat proti stávajícím módním standardům a ukazovat světu, že i ženy s plnější postavou mohou být přitažlivé a rajcovní. Své poslání splňuje na jedničku, jelikož má množství fanoušků z celého světa - jenom na platformě instagram ji sleduje více než 20 milionů lidí. A ona je za to zásobuje fotkami, na nichž dává na odiv své mateřství... i svou živelnou povahu.

Na snímcích, které naposledy sdílela na internetu, pózuje trojnásobná maminka synků Issaca (3) a dvojčátek Malachihi a Romana (1) v upnutých černých šatičkách, na nichž hrál prim hluboký výstřih. Takzvaní „horňáci“, tedy ti, co u žen obdivují především poprsí, se museli zatetelit blahem. Rozepnuté knoflíčky dekoltu totiž odhalily její přednosti v plné kráse... jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Video
Video se připravuje ...

Je vidět, že se Ashley cítí v plavkách opravdu dobře. Instagram.com

Ashley je zkrátka živoucím důkazem toho, že krása není jen o postavě, ale také o sebevědomí a kouzlu osobnosti. S označením plus size modelky totiž tahle rodačka z Nebrasky přijímá svou postavu takovou, jaká je - a ukazuje, že ať už máte v šatníku oblečení velikost XS, nebo XL, můžete být sexy. „Líbí se mi, že se ve svém těle cítíš pohodlně, inspiruješ tolik z nás!! Bravo!!“ píší jí nadšené fanynky.

Fotogalerie
76 fotografií