Modelka a maminka tří dětí Ashley Grahamová se na instagramu podělila o pozoruhodnou fotku se svými 19,3 miliony sledujících, kterou jako kdyby se sama učila milovat části svého těla, co se po porodu dvojčat drasticky změnily. Vzhledem k tomu, že nosila pod srdcem rovnou dvě miminka, bylo její bříško opravdu veliké - a je to na její postupně se smrskávající se kůži vidět.

„Ahoj, nové bříško,“ napsala Ashley v popisku k neupravené fotografii svého těla, bez jakýchkoliv milosrdných filtrů. „Vypadáš úplně jinak, než na co jsem byla zvyklá. Ale vážím si tě,“ dodala a sdílela emotikon srdíčka. Přestože porodila již v lednu letošního roku, má problém se dostat do kondice - na rozdíl od mnoha jiných, slavných žen, které jsou krátce poté, co dají život svým potomkům, tak dokonalé, že by klidně mohly ihned vyrazit na přehlídková mola.

Video
Video se připravuje ...

Je vidět, že se Ashley cítí v plavkách opravdu dobře. Instagram.com

U některých žen to ale zkrátka chvíli trvá... A pozoruje to na sobě i Ashley, vždy patřila mezi vyhledávané modelky - a to i přesto, že vždy všem hrdě dávala na odiv svou pomerančovou kůži i strie. „Porod změnil můj vztah k mému tělu,“ nechala se již dříve slyšet pro magazín Glamour„A říkám to s vědomím, že jsem přesně ten člověk, který vždy všem říkal: ‚Milujte kůži, ve které jste‘.

V roce 2019, po narození svého prvního syna Isaaca, totiž neustále řešila 20 kilogramů, co během těhotenství nabrala, a s nimiž pak dlouhou dobu bojovala. Tyto pocity pak znovu zažila po narození dvojčat. „Bylo to hluboce zdrcující,“ přiznala slavná kráska. „Byla jsem troska, a když jsem se viděla v zrcadle, pořád jsem měla pocit, že vypadám těhotně.“ Nyní se však zdá, že se Ashley smířila se svou postavou a je spokojená - a to je rozhodně dobře.

Fotogalerie
90 fotografií