Tak už bydlí! Podnikatelka a majitelka značky jezdeckého oblečení Ornella Koktová se na Instagramu opět podělila o to, jak probíhá zabydlování rodiny v novém domově. Proces byl o to náročnější, že obsahoval přechod nejstaršího Quentina (9) do nové školy a mladšího Svena (3) do nové školky. 

„Quentínek první den v nové škole, oběd na plotně a knížka s mrňatama před dopo spaním. No občas je problém vidět na text,“ popsala mladá máma svůj zápřah. 

Při té příležitosti opět trochu poodhalila svůj nový dům. Na jedné z fotek například sedí na starožitné židli a na klíně má Svena i nejmladší Lilianne (1). Za sebou má starožitní stolek, světlý gauč a velké okno, které nabízí výhled na přírodu a ostatní baráčky. 

Když se pochlubila rajskou omáčkou, ukázala zase rustikální dřevěný jídelní stůl či starožitné komody. Linka s ostrůvkem je natřená světle modrou barvou a do venkovského selského stylu domova tak krásně zapadá. 

Nechyběly dokonce ani záběry zvenku... Táta Pepa společně s nejmladšími dětmi úhledně rovnal dlažební kostky pod střechu u vchodu, kterou podpírají dva kamenné obloukovité sloupy. Mimo stříšku zem pokrývá štěrk a podzimně zbarvené listí napovídá, že je dům obklopen osvěžující přírodou. Tu si rodina může vychutnávat z bílého zahradního nábytku. 

Už dřív Ornella prozradila, že je dům dvoupatrový. „Do současného domu jsme se stěhovali, když jsme měli pouze Quentina, a za tu dobu jsme se rozrostli. Museli jsme to řešit, aby měl Quentin svůj klid a děti měly každý svůj pokoj,“ svěřila se Blesku během stěhování. 

 

Video
Video se připravuje ...

Trojnásobná matka Ornella Koktová: Další operace břicha! Markéta Reinischová

Fotogalerie
298 fotografií