Stěhování do většího domu bylo na pořadu dne už nějaký čas. S tím, jak rychle malí Sven (3) a Lilianne (1) rostou, už ale nebylo možné ho déle odkládat... 

„Do současného domu jsme se stěhovali, když jsme měli pouze Quentina, a za tu dobu jsme se rozrostli. Museli jsme to řešit, aby měl Quentin svůj klid a děti měly každý svůj pokoj,“ prozradila Ornella Blesku. 

Stěhování s malými dětmi je nicméně pro trojnásobnou mámu pořádná zátěž. Když se balilo, vyndavali neustále dva nejmenší členové domácnosti věci z krabic, a když se vybalovalo, pletli se rodičům zase pod nohama. 

„Cítím se, jako kdybych měla čtyři práce,“ zoufala si Ornella v pátek na svém Instagramu. Silně prý zvažuje pomoc placené chůvy...

S pomocí babiček počítat nemůže

Posmutněle přiznala, že bohužel nemá na hlídání ani žádné babičky... Její vlastní maminka Monika Binias (50) je sice o 15 let mladší, než sám táta Pepa, ale rodinné vztahy jsou na bodu mrazu, a s máminou pomocí tak Ornella absolutně nepočítá. 

Nakonec se nicméně s náloží práce rodina vypořádala i bez pomoci. „Odnes to taťkovi, jo? To je pomocníček!“ chválila Ornella tříletého Svena, který rodičům pomáhal roznášet po domě vybalené věci.

Video
délka: 02:00.00
Video se připravuje ...

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku« Lukáš Červený

Fotogalerie
106 fotografií