Pro Nicol Lenertovou, která po řadu let usedala za moderátorský stoleček hlavního zpravodajství po boku Karla Voříška (59), se poprvé rozezněly svatební zvony. Někdejší finalistka Miss ČR se provdala za generálního ředitele rodinného podniku Sivek Hotels Viliama Siveka (76). Držiteli státního vyznamenání řekla své „ano“ v symbolický den – 28. října, tedy v den, kdy si připomínáme státním svátkem vznik Československa.

Jejich společná svatba proběhla teprve před několika dny, a to v naprostém utajení. Podle zjištění Blesku k veselce ale mělo dojít na Selském dvoře v Hostivaři, což je oblíbené místo mnoha dalších celebrit – častým hostem je zde například doktor František Janeček (78). Ten je mimochodem takřka vrstevníkem Nicolina novomanžela – sympatická expartnerka Jaromíra Jágra je totiž o 29 let mladší.

Video
Video se připravuje ...

Inna Puhajková: Pět let od rozchodu s Jágrem stále využívá jeho štědrosti! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Věkový rozdíl ale podle čerstvě vdané paní Sivkové není problém. „Láska se na věk neptá. Nepochopí to ten, kdo to nezažil,“ řekla webu eXtra.cz. V minulosti se přitom spekulovalo, že bývalá moderátorka měla mít románek se synem Viliama Michalem Sivekem (41). „Vyvracela jsem to už před dvaceti lety. To se synem není pravda,“ řekla důrazně Nicol. Teď chce být hlavně šťastná a užívat si život po boku nového manžela.

Viliam se zdaleka nevěnuje jen své síti hotelů. Je to podnikavý muž, funguje totiž také jako majitel cestovní kanceláře, dále jako čestný předseda Asociace cestovních kanceláří v ČR, a to zdaleka není vše. Věnuje se také neziskové organizaci Modré dveře, kde figuruje jako spolumajitel. Po finanční stránce tedy Lenterové nebude nic chybět. A jistě ani po té citové, jelikož není pochyb, že s movitým podnikatelem je to láska jako trám!

Fotogalerie
33 fotografií