Vítězka soutěže Česká Miss 2010 a zároveň i semifinalistka první Česko Slovenské SuperStar Jitka Boho se v listopadu loňského roku stala dvojnásobnou maminkou, když dala život svému druhému dítku, synkovi jménem Tadeáš (4 měsíce). Neskutečně rychle se pak po porodu dostala do formy, už záhy se vešla do kalhot velikosti 34, nějaká ta kila navíc ji rozhodně netrápila a vzdor štíhlému tělu se nyní raduje i z plného dekoltu.

To proto, že svůj malý uzlíček radosti kojí, a tak, jak sama uvedla, si teď užívá, že má konečně pevné trojky. „Co z nich zbyde, to je otázka,“ vtipkovala na sociální síti. Její fanoušci totiž žasli nad „kojícím tričkem“, kterým se pochlubila – šlo o velice odvážný top se zajímavě řešeným výstřihem, co jakýmsi okýnkem dával vyniknout ornamentu mezi a pod prsy. „Konečně se může moje ‚underboob tattoo‘ pořádně blejsknout,“ radovala se modelka.

Video
Video se připravuje ...

Dvojnásobná máma Jitka Boho: Přítel ještě nepřebaloval! Jsem přecitlivělá, přiznává modelka. Kisa Císařová

Jenže mnohem více nežli její tetování však zaujala Jitčiny fanoušky modelčina ňadra jako taková. Nedošlo jim, jak je možné, že je má najednou o dvě čísla větší, takhle ji rozhodně neznali. A jak se v komentářích shodovali, tmavovlasá modelka s pěveckým nadáním rozhodně nevypadá na to, že ještě před pár měsíci nosila pod srdcem miminko. Postavu a především dokonale vysekané bříško by jí mohla závidět kdejaká osmnáctka!

Fotogalerie
58 fotografií