Přestože Jitka Boho oblékla kalhoty velikosti 34 už pouhý měsíc po porodu, ještě stále není spokojená s tím, jak vypadá. Kráska, co v roce 2010 získala (ještě pod svým dívčím příjmením Válková) korunku České Miss, totiž nyní sdílela na Instagramu své fotky pořízené u zrcadla, na nichž pózuje jenom ve spodním prádle – byť v tom stahovacím (které, alespoň podle jejích slov, prý „dokáže zázraky“).

I když má postavu lepší než mnohé ženy, co ještě ani neporodily, zatímco ona je matkou již dvojnásobnou, spokojená není. A to i když se „pomalu, ale jistě“ vrací do kondice. „Do cvičení se dokopu, to mě fakt baví a chtěla bych začít i běhat, ale s tím mým jídelníčkem to moc nejde. Jak já ty brambůrky a hromadu lupínků a müsli miluju,“ posteskla si především u snímku, na němž vystrkuje bříško.

Video
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Jitka Boho po porodu syna: Jaké to bylo podruhé? O volbě polohy i epidurálu. Kisa Císařová

„Jedla bych i víc zeleniny a hromadu jablíček, ale to Tedíkovi moc dobře nedělá…“ dodala smutně. Modelka, která dala život svému druhému dítku teprve v říjnu loňského roku, totiž ještě stále kojí. A jakožto vegetariánce se jí notně omezilo menu.

Přesto ale Jitka, jež se více než modelkou cítí být zpěvačkou, motivuje své fanynky, aby snahu o perfektní poporodní tělo nevzdávaly. „Já to taky nevzdám a budu makat. Mám pak ze sebe lepší pocit, to se ví… A o energii a čistější hlavě nemluvě.“

Fotogalerie
76 fotografií